För närvarande är alla arrangemang publikfria

  • tis
    11
    aug
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - OV HELSINGBORG

    Ystad Arena
  • ons
    12
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - ÅHUS IF

    19:00Bäckavallen A-plan
  • tor
    13
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - SMEDSTORPS IF

    18:45Onslunda IP
  • tor
    13
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - SOGK CHARLO

    18:45Köpingebro IP
  • tor
    13
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - BASKEMÖLLA IF

    19:00Banvallen
  • tor
    13
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - BORRBY IF

    19:00Branteviks IP
  • fre
    14
    aug
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - VINSLÖV

    Ystad Arena
  • fre
    14
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - HÄSSLEHOLMS IF

    19:00Skillinge IP
  • fre
    14
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - LIGA 06 IF

    19:00Impevallen
  • fre
    14
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - SANKT OLOFS IF

    19:00Utsikten A-plan
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - GENARPS IF

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - SVENSTORPS IF

    13:30Solevi IP
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - HÖGABORGS BK

    14:00Korsavads IP
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - VELLINGE IF

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - LUNNARPS BK

    14:00Gärsvalla IP
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - SKABERSJÖ IF

    14:00Björkvallen, Öja A-plan
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - RÖRUMS SK

    15:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    16
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - HÖRBY FF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • mån
    17
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - VEBERÖDS AIF

    19:00Tomelilla IP
  • tis
    18
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - HUSIE IF

    19:00Sandskogens IP Ystad
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - SÖVESTADS IF

    18:30Smedstorps IP A-plan
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - BRANTEVIKS IF FF

    18:30Åvallen
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - GLEMMINGEBRO IF

    18:30Borresvall
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - KIVIKS AIF

    18:30Lorenzlund IP
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - KÖPINGEBRO IF

    18:45Svenstorps IP
  • lör
    22
    aug
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH IFK YSTAD - VINSLÖV

    Ystad Arena
  • lör
    22
    aug
    2020

    LÖPNING STAFETTMARAN

    Simrishamn - Ystad
  • lör
    22
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - SÖVESTADS IF

    13:00Gärsvalla IP
  • lör
    22
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - WÄ IF

    14:00Kvarnvallen
  • lör
    22
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - ÅHUS HORNA BK

    14:00Löderups IP
  • lör
    22
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - FÄRJESTADENS GOIF

    15:00Hamondavallen
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - LUNDS SK

    Svenstorps IP
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - ONSLUNDA IF

    13:00Charlottenlunds IP
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - TOMELILLA IF

    13:00Korsavads IP
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

    13:00Lunnarps IP, A-plan
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - BK SKANSEN

    14:00Sandskogens IP B-plan
  • ons
    26
    aug
    2020

    GOLF SKÅNESERIEN ZON SYD

    13:00Tomelilla Golfklubb
  • tor
    27
    aug
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - TMS RINGSTED

    Ystad Arena
  • tor
    27
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - BRANTEVIKS IF

    18:30Banvallen
  • tor
    27
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - BORRBY IF

    18:30Solevi IP
  • fre
    28
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - RÖRUMS SK

    18:15Smedstorps IP A-plan
  • fre
    28
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - SKURUPS AIF

    18:15Björkvallen, Öja A-plan
  • fre
    28
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - SVENSTORPS IF

    18:30Onslunda IP
  • fre
    28
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - BASKEMÖLLA IF

    18:30Köpingebro IP
  • lör
    29
    aug
    2020

    LÖPNING SANKT OLOF MINITRIATHLON

    Sankt Olof
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 KÖPINGEBRO IF - GÄRSNÄS AIS

  • lör
    29
    aug
    2020

    HANDBOLL DAM TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - RINGSTED

    11:30Ystad Arena
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - SPJUTSTORPS IF

    13:00Utsikten A-plan
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - DALBY GIF

    14:00Sandskogens IP Ystad
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - HÖGABORGS BK

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - SYRIANSKA FC

    14:00Skillinge IP
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - VITTSKÖVLE IF

    15:00Impevallen
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - TOLLARPS IF

    15:00Löderups IP
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - BORRBY IF

  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - BRANTEVIKS IF FF

  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - BLENTARPS BK

    12:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - VMA IK

    13:00Lunnarps IP, A-plan
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - VANNEBERGA IF

    13:00Gärsvalla IP
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - BARA GOIF

    14:00Sandskogens IP B-plan
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - SOGK CHARLO

    15:00Sövestads IP A-plan
  • tor
    03
    sep
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - LUGI

    Ystad Arena
  • fre
    04
    sep
    2020

    GOLF SVENSK GOLF SENIOR TOUR H60

    09:00Österlens Golfklubb
  • fre
    04
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - WÄ IF

    18:15Bäckavallen A-plan
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - SKEGRIE BK

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - SÖVESTADS IF

    13:00Svenstorps IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - SMEDSTORPS IF

    14:00Charlottenlunds IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - GLEMMINGEBRO IF

    14:00Åvallen
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - RÅÅ IF

    14:00Korsavads IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - GIF NIKE

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - KÖPINGEBRO IF

    14:00Borrby IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - ASARUMS IF FK

    14:00Hamondavallen
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - ONSLUNDA IF

    14:00Lorenzlund IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - KIVIKS AIF

    14:00Branteviks IP
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - HÖRBY FF

    13:00Gärsvalla IP
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - IFK KARLSHAMN

    14:00Skillinge IP
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - GRÖSTORPS IF

    14:00Kvarnvallen
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - IK PANDORA FF

    15:00Svenstorps IP
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - RYDSGÅRDS AIF/SKIVARIS GIF

    16:00Tomelilla IP
  • tor
    10
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - BORRBY IF

    18:30Onslunda IP
  • fre
    11
    sep
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF - VARBERG

    19:30YSTAD ARENA
  • lör
    12
    sep
    2020

    GOLF YA GOLFEN 2020 FINAL IRISH GREENSOME

    Tomelilla Golfklubb
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 KÖPINGEBRO IF - VEBERÖDS AIF

  • lör
    12
    sep
    2020

    HANDBOLL DAM TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - H43A

    12:00Ystad Arena
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - RÖRUMS SK

    13:00Charlottenlunds IP
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - GLEMMINGEBRO IF

    13:30Solevi A-plan
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - SVENSTORPS IF

    14:00Smedstorps IP
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - BK HÖLLVIKEN

    14:00Sandskogens IP Ystad
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - BRANTEVIKS IF FF

    14:00Köpingebro IP
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - VANNEBERGA IF

    14:00Lunnarps IP, A-plan
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - SÖDRA SANDBY IF

    14:00Gärsvalla IP
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - YSTADS IF FF

    14:00Björkvallen, Öja A-plan
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - ASKERÖDS IF

    14:00Sandskogens IP B-plan
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - BASKEMÖLLA IF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    13
    sep
    2020

    GOLF YA GOLFEN 2020 FINAL FYRBOLL MATCH

    Ystad Golfklubb
  • sön
    13
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - VITTSKÖVLE IF

    13:00Löderups IP
  • sön
    13
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - ÅHUS IF

    15:00Impevallen
  • sön
    13
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - TOMELILLA IF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    13
    sep
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD - GUIF

    15:30YSTAD ARENA
  • fre
    18
    sep
    2020
    sön
    20
    sep
    2020

    SIMNING SPARBANKEN SKÅNE CUP

    Ystad Arena
  • lör
    19
    sep
    2020

    LÖPNING CHARITY TRAIL

    Smedstorp
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - KULLADALS FF

    13:00Korsavads IP
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - VANSTADS IF

    13:00Utsikten A-plan
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - HUSIE IF

    14:00Svenstorps IP
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - IF LÖDDE

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - GRÖSTORPS IF

    14:00Bäckavallen A-plan
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - LIGA 06 IF

    14:00Kvarnvallen
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - LUNDS SK

    15:00Smörlyckans IP, plan 1
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - ESKILSMINNE IF

    15:00Hamondavallen
  • sön
    20
    sep
    2020

    GOLF SLAGET OM SKÅNE

    08:00Österlens Golfklubb
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - ONSLUNDA IF

    13:00Branteviks IP
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - ANDERSLÖVS BOIK

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - KIVIKS AIF

    14:00Åvallen
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - KÖPINGEBRO IF

    14:00Banvallen
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - SÖVESTADS IF

    14:00Borrby IP
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - SMEDSTORPS IF

    14:00Lorenzlund IP
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - SOGK CHARLO

    14:00Smedstorps IP
  • fre
    25
    sep
    2020

    GOLF NÄTVERKET OPEN 2020

    10:30Tomelilla Golfklubb
  • fre
    25
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - GLEMMINGEBRO IF

    18:30Onslunda IP
  • fre
    25
    sep
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF - ALINGSÅS

    19:30YSTAD ARENA
  • lör
    26
    sep
    2020

    MOTORSPORT HÖSTRACET FOLKRACE

    Svampabanan Tomelilla
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - ÅHUS IF

  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - VEBERÖDS AIF

    13:00Gärsvalla IP
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - LUNDS BK

    14:00Sandskogens IP Ystad
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - ÅHUS IF

    14:00Hamondavallen
  • lör
    26
    sep
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD - ARANÄS

    15:00YSTAD ARENA
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - BRÖSARPS IF

    15:00Impevallen
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - RÄPPE GOIF

    15:00SKillinge IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - KIVIKS AIF

  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - RYDSGÅRDS AIF/SKIVARPS GIF

    12:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - BASKEMÖLLA IF

    13:00Charlottenlunds IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - IFK OSBY

    13:00Gärsvalla IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - SKEGRIE BK

    13:00Björkvallen, Öja A-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - BORRBY IF

    14:00Smedstorps IP A-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - KIVIKS AIF

    14:00Köpingebro IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - GENARPS IF

    14:00Sandskogens IP B-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - BRANTEVIKS IF FF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - RÖRUMS SK

    15:00Svenstorps IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - SÖDRA SANDBY IF

    16:00Gärsvalla IP
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - WÄ IF

    13:00Impevallen
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - LIGA 06 IF

    13:00Bäckavallen A-plan
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - VITTSKÖVLE IF

    13:00Kvarnvallen A-plan
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - IFK YSTAD FK

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF -ÅHUS HORNA BK

    13:00Utsikten A-plan
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - GÄRSNÄS AIS

    15:00Tomelilla IP
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - IK TORD

    15:00Skillinge IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - FBK BALKAN

    14:00Korsavads IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - MALMÖ CITY FC

    14:00Tomelilla IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - DALBY GIF/GENARPS IF

    15:00Svenstorps IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - KÖPINGEBRO IF

    15:00Åvallen
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - ONSLUNDA IF

    15:00Solevi IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - SÖVESTADS IF

    15:00Banvallen
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - SMEDSTORPS IF

    15:00Branteviks IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - SOGK CHARLO

    15:00Borrby IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - SVENSTORPS IF

    15:00Lorenzlund IP
  • sön
    18
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - IFK HÄSSLEHOLM

    14:00Skillinge IP
  • lör
    31
    okt
    2020
    sön
    01
    Nov
    2020

    SIMNING YSTAD GRAND PRIX TYR OPEN

    Ystad Arena
  • tor
    31
    Dec
    2020

    LÖPNING NYÅRSLOPPET

    10:00Ystad