Hem

[av_section min_height=’50’ min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” id=” color=’main_color’ custom_bg=’#3d3d3d’ src=’http://osterlensport.se/wp-content/uploads/2017/11/DSC_4334-1500×630.jpg’ attachment=’336′ attachment_size=’featured_large’ attach=’scroll’ position=’top center’ repeat=’stretch’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_enable=’aviaTBoverlay_enable’ overlay_opacity=’0.2′ overlay_color=’#000000′ overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” av_element_hidden_in_editor=’0′ custom_class=”][/av_section]

[av_layout_row border=’av-border-cells’ min_height_percent=” min_height=’0′ color=’main_color’ mobile=’av-flex-cells’ id=” av_element_hidden_in_editor=’0′ mobile_breaking=” custom_class=”]

[av_cell_one_third vertical_align=’top’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ background_color=’#f9e5e4′ src=” attachment=” attachment_size=” background_attachment=’scroll’ background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ mobile_display=” custom_class=”]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’20px,20px,10px,20px’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=’#eb4540′ src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” custom_class=’kalendarium’]

[av_textblock size=” font_color=’custom’ color=’#ffffff’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

Sportkalendarium

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” custom_margin=’aviaTBcustom_margin’ margin=’0px,0px’ padding=’20px’ padding_sync=’true’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=’#f9e5e4′ src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” custom_class=”]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” custom_class=” admin_preview_bg=”]

  • ons
    06
    jan
    2021

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - ÖNNEREDITERNA

    14:00Ystad Arena
  • ons
    06
    jan
    2021

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - BALTICHOV

    16:00Ystad Arena
  • ons
    06
    jan
    2021

    HANDBOLL DIV 2 YSTADPÅGARNA - KÄVLINGE

    16:30Ystad Arena
  • fre
    08
    jan
    2021

    HANDBOLL DIV 3 TOMELILLA - HÄSSLEHOLM

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    09
    jan
    2021

    VOLLEYBOLL DAM DIV 2 YSTAD - LUND C

    13:00
  • lör
    09
    jan
    2021

    HANDBOLL DIV 2 YSTADPÅGARNA - TRELLEBORG

    16:00Ystad Arena
  • lör
    09
    jan
    2021

    VOLLEYBOLL DAM DIV 2 YSTAD - SVEDALA B

    17:00
  • lör
    16
    jan
    2021

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - MALMÖ ECCO

    10:40O'Learys Ystad
  • lör
    16
    jan
    2021

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - ALINGSÅS

    14:00Ystad Arena
  • sön
    17
    jan
    2021

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - FJÄRÅS

    15:00Ystad Arena
  • sön
    17
    jan
    2021

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA 2 - BJÖRNEN

    17:00Tomelilla Sporthall
  • fre
    22
    jan
    2021

    HANDBOLL DIV 3 TOMELILLA - LÖDDE

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    23
    jan
    2021

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - STAFFANSTORP

    09:00Simrishamns bowlinghall
  • lör
    23
    jan
    2021

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - STAFFANSTORP

    12:40O'Learys Ystad
  • lör
    23
    jan
    2021

    HANDBOLL DIV 2 YSTADPÅGARNA - LÅGAN

    16:00Ystad Arena
  • lör
    30
    jan
    2021

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - HK MALMÖ

    14:00Ystad Arena
  • sön
    31
    jan
    2021

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - FARMEN

    15:00Ystad Arena
  • tor
    04
    feb
    2021

    FOTBOLL SOGK CHARLO - ESPERÖDS SK

    Korsavads IP
  • fre
    05
    feb
    2021

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA 2 - HÖÖR H 65

    19:30Tomelilla Sporthall
  • sön
    07
    feb
    2021

    BORDTENNIS DIV 3 IF ALE B - KRISTIANSTAD

    Kåseberga Idrottsplats
  • sön
    07
    feb
    2021

    HANDBOLL DIV 2 YSTADPÅGARNA - VÄXJÖ

    16:00Ystad Arena
  • sön
    07
    feb
    2021

    HANDBOLL DIV 3 TOMELILLA - HÖK

    16:00Tomelilla Sporthall
  • sön
    07
    feb
    2021

    HANDBOLL DIV 3 TOMELILLA - HÖK

    16:00Tomelilla Sporthall
  • lör
    13
    feb
    2021

    VOLLEYBOLL DIV 2 YSTAD - GÖTEBORG B

    13:00
  • lör
    13
    feb
    2021

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖSTERLEN FF - IF LÖDDE

    13:00Skillinge IP
  • lör
    13
    feb
    2021

    VOLLEYBOLL DIV 2 YSTAD - VINDRARP

    17:00
  • sön
    14
    feb
    2021

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - HELLTON

    14:00Ystad Arena
  • sön
    14
    feb
    2021

    VOLLEYBOLL DAM DIV 2 YSTAD - KRONAN B

    15:00
  • sön
    14
    feb
    2021

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - DROTT HALMSTAD

    16:00Ystad Arena
  • fre
    19
    feb
    2021

    HANDBOLL DIV 3 TOMELILLA - NÄSBY

    19:30Ystad Arena
  • lör
    20
    feb
    2021

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - CIMBRIA

    09:00O'Learys Ystad
  • lör
    20
    feb
    2021

    HANDBOLL DIV 2 YSTADPÅGARNA - VETLANDA

    16:00Ystad Arena
  • lör
    27
    feb
    2021

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - KV IK SPORT

    14:00Ystad Arena
  • lör
    27
    feb
    2021

    VOLLEYBOLL DIV 2 YSTAD - BLOCK

    15:00
  • sön
    28
    feb
    2021

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - WARTA

    15:00Ystad Arena
  • fre
    05
    mar
    2021

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA 2 - HK BLÅ 85

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    06
    mar
    2021

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - SOMBY/SKÖVDE

    15:00Ystad Arena
  • sön
    07
    mar
    2021

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - MANTORP

    15:00Ystad Arena
  • sön
    07
    mar
    2021

    HANDBOLL DIV 2 YSTADPÅGARNA - ÅHUS

    16:00Ystad Arena
  • lör
    13
    mar
    2021

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - PLAYAX F

    10:40O'Learys Ystad
  • lör
    13
    mar
    2021

    VOLLEYBOLL DIV 2 YSTAD - GOTHIA B

    13:00
  • lör
    13
    mar
    2021

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - PLAYAX F

    14:20Simrishamns bowlinghall
  • lör
    13
    mar
    2021

    HANDBOLL DIV 3 TOMELILLA - HALMSTAD

    15:00Tomelilla Sporthall
  • lör
    13
    mar
    2021

    VOLLEYBOLL DIV 2 YSTAD - LUND C

    17:00
  • lör
    10
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - SMEDSTORPS IF

  • lör
    10
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 HAMMENHÖGS IF - RÖRUMS SK

  • lör
    10
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 GRÖSTORPS IF - ONSLUNDA IF

  • lör
    10
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - IFK SIMRISHAMN

  • lör
    10
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - SANKT OLOFS IF

  • lör
    10
    apr
    2021

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - OLYMP

    09:00Simrishamns bowlinghall
  • lör
    10
    apr
    2021

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - OLYMP

    12:40O'Learys Ystad
  • sön
    11
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - ASSYRISKA TURABDIN

    Skillinge IP
  • sön
    11
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - YNGSJÖ IF

  • sön
    11
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - BRÖSARPS IF

  • sön
    11
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - LILLA BEDDINGE BK

  • sön
    11
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - SÖVESTADS IF

  • sön
    11
    apr
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - HALMSTADS BK

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    11
    apr
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - SKURUPS AIF

  • sön
    11
    apr
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - WOLLSJÖ AIF

  • lör
    17
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - BORRBY IF

  • lör
    17
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - YNGSJÖ IF

  • lör
    17
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - BLENTARPS BK

  • lör
    17
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - GISLÖVS IF

  • lör
    17
    apr
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - GÄRSNÄS AIS

  • lör
    17
    apr
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - BLENTARPS BK

  • lör
    17
    apr
    2021

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - HÖGANÄS F1

    10:40O'Learys Ystad
  • lör
    17
    apr
    2021

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - HÖGANÄS F1

    14:20Simrishamns bowlinghall
  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - KIVIKS AIF

  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - GRÖSTORPS IF

  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - LÖVESTADS IF

  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - WOLLSJÖ AIF

  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - HAMMENHÖGS IF

    Branteviks IP
  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - GLIMÅKRA IF

  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - LUNNARPS BK

  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - RYDSGÅRDS AIF

  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

  • sön
    18
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - DALBY GIF

  • lör
    24
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - GRÖSTORPS IF

  • lör
    24
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 HAMMENHÖGS IF - SMEDSTORPS IF

  • lör
    24
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - RÖRUMS SK

  • lör
    24
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - GLIMÅKRA IF

  • lör
    24
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - TOMELILLA IF

  • lör
    24
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - ÖJA FF

  • sön
    25
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - TVÅÅKERS IF

    Skillinge IP
  • sön
    25
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - IFK YSTAD FK

  • sön
    25
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - BRÖSARPS IF

  • sön
    25
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - ESPERÖDS SK

  • sön
    25
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - ANDERSLÖVS BOIK

  • sön
    25
    apr
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - KLAGSTORPS IF

  • sön
    25
    apr
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - EMMABODA IS

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    25
    apr
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - SÖVESTADS IF

  • sön
    25
    apr
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - LILLA BEDDINGE BK

  • lör
    01
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - BORRBY IF

  • lör
    01
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - ÅHUS IF

  • lör
    01
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - SVENSTORPS IF

  • lör
    01
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - ÖSTRA-TORP SMYGEHUK FF

  • lör
    01
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - WOLLSJÖ AIF

  • lör
    01
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - SKURUPS AIF

  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - HAMMENHÖGS IF

  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - WOLLSJÖ AIF

  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - LÖVESTADS IF

  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 GRÖSTORPS IF - RÖRUMS SK

  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - BASKEMÖLLA IF

    Branteviks IP
  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - DALBY GIF

  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - SANKT OLOFS IF

  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - LUNNARPS BK

  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - RYDSGÅRDS AIF

  • sön
    02
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - SJÖBO IF

    11:30Sandskogens IP
  • lör
    08
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 HAMMENHÖGS IF - KIVIKS AIF

  • lör
    08
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - SMEDSTORPS IF

  • lör
    08
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - BRANTEVIKS IF FF

  • lör
    08
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - IFK SIMRISHAMN

  • lör
    08
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - YSTADS IF FF

  • lör
    08
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - TOMELILLA IF

  • sön
    09
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - TORNS IF

    Skillinge IP
  • sön
    09
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - SJÖBO IF

  • sön
    09
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - ÅHUS HORNA BK

  • sön
    09
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - VANSTADS IF

  • sön
    09
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - ESPERÖDS SK

  • sön
    09
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - ANDERSLÖVS BOIK

  • sön
    09
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - FC ROSENGÅRD 1917

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    09
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - GÄRSNÄS AIS

  • ons
    12
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - RYDSGÅRDS AIF

  • ons
    12
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - SKURUPS AIF

  • ons
    12
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - UPPÅKRA IF

    19:00Sandskogens IP
  • lör
    15
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - IFK YSTAD FK

  • lör
    15
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - GYLLE AIF

  • lör
    15
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - GISLÖVS IF

  • lör
    15
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF -GISLÖVS IF

  • lör
    15
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - BLENTARPS BK

  • lör
    15
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - LILLA TORG FF

    14:00Sandskogens IP
  • sön
    16
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - BASKEMÖLLA IF

  • sön
    16
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - LÖVESTADS IF

  • sön
    16
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - RÖRUMS SK

  • sön
    16
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 GRÖSTORPS IF - BRANTEVIKS IF FF

  • sön
    16
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - RYDSGÅRDS AIF

  • sön
    16
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - ÖJA FF

  • sön
    16
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - SANKT OLOFS IF

  • ons
    19
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - GÄRSNÄS AIS

  • ons
    19
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - VANNEBERGA IF

  • ons
    19
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - IFK SIMRISHAMN

  • ons
    19
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - YSTADS IF FF

  • lör
    22
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 HAMMENHÖGS IF - GRÖSTORPS IF

  • lör
    22
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - KIVIKS AIF

  • lör
    22
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - ONSLUNDA IF

  • lör
    22
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - SMEDSTORPS IF

    Branteviks IP
  • lör
    22
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - SANKT OLOFS IF

  • lör
    22
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - TOMELILLA IF

  • sön
    23
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - QVIDING FIF

    Skillinge IP
  • sön
    23
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - VANSTADS IF

  • sön
    23
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - ÅHUS IF

  • sön
    23
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - BLENTARPS BK

  • sön
    23
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - YNGSJÖ IF

  • sön
    23
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - TRELLEBORGS FF

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    23
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - SÖVESTADS IF

  • sön
    23
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - SVENSTORPS IF

  • ons
    26
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - VANSTADS IF

  • ons
    26
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - IFK YSTAD FK

  • lör
    29
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - VANSTADS IF

  • lör
    29
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - SPJUTSTORPS IF

  • lör
    29
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - IFK YSTAD FK

  • lör
    29
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - SKIVARPS GOIF

  • lör
    29
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - ÖSTRA-TORP SMYGEHUK FF

  • lör
    29
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - SKURUPS AIF

  • lör
    29
    maj
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - SPJUTSTORPS IF

    14:00Sandskogens IP
  • sön
    30
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - RÖRUMS SK

  • sön
    30
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 HAMMENHÖGS IF - LÖVESTADS IF

  • sön
    30
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 GRÖSTORPS IF - SMEDSTORPS IF

  • sön
    30
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

  • sön
    30
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - DALBY GIF

  • sön
    30
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - GÄRSNÄS AIS

  • sön
    30
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - VANNEBERGA IF

  • sön
    30
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - IFK SIMRISHAMN

  • mån
    31
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - HAMMENHÖGS IF

  • mån
    31
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - WOLLSJÖ AIF

  • mån
    31
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - ONSLUNDA IF

  • mån
    31
    maj
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - KÖPINGEBRO IF

  • fre
    04
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - KIVIKS AIF

    Branteviks IP
  • lör
    05
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - TOMELILLA IF

  • sön
    06
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - LJUNGSKILE SK

    Skillinge IP
  • sön
    06
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - VANSTADS IF

  • sön
    06
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - ÅHUS HORNA BK

  • sön
    06
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - SJÖBO IF

  • sön
    06
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - FÄRGESTADENS GOIF

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    06
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - RYDSGÅRDS AIF

  • sön
    06
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - BLENTARPS BK

  • fre
    11
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - WOLLSJÖ AIF

    Branteviks IP
  • lör
    12
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - BLENTARPS BK

  • lör
    12
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - LIGA 06 IF

  • lör
    12
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - SVENSTORPS IF

  • lör
    12
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - SVENSTORPS IF

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - GRÖSTORPS IF

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - LÖVESTADS IF

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - HAMMENHÖGS IF

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - KIVIKS AIF

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - NÄTTRABY GOIF

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - GLIMÅKRA IF

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - RYDSGÅRDS AIF

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - DALBY GIF

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - GÄRSNÄS AIS

  • sön
    13
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - VANNEBERGA IF

  • mån
    14
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - JANSTORPS IF

    19:00Sandskogens IP
  • lör
    19
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - LUNNARPS BK

  • lör
    19
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - RYDSGÅRDS AIF

  • lör
    19
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

  • lör
    19
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - DALBY GIF

  • lör
    19
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - GÄRSNÄS AIS

  • sön
    20
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - FC TROLLHÄTTAN

    Skillinge IP
  • sön
    20
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - BLENTARPS BK

  • sön
    20
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - ÅHUS IF

  • sön
    20
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - SPJUTSTORPS IF

  • sön
    20
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - GISLÖVS IF

  • sön
    20
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - LUNDS SK

    14:00Sandskogens IP
  • lör
    26
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - LIGA 06 IF

  • lör
    26
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - ÅHUS HORNA BK

  • lör
    26
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - ANDERSLÖVS BOIK

  • lör
    26
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - SVENSTORPS IF

  • sön
    27
    jun
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - IFÖ BROMÖLLA IF

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    27
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - VANNEBERGA IF

  • sön
    27
    jun
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - ÖJA FF

  • sön
    11
    jul
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - UTSIKTEN

    Skillinge IP
  • lör
    07
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - SANKT OLOFS IF

  • lör
    07
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - LUNNARPS BK

  • lör
    07
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - RYDSGÅRDS AIF

  • lör
    07
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

  • sön
    08
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - BORRBY IF

  • sön
    08
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - LIGA 06 IF

  • sön
    08
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - TOMELILLA IF

  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - BRÖSARPS IF

  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - SJÖBO IF

  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - ÅHUS HORNA BK

  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - KLAGSTORPS IF

  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - LILLA BEDDINGE BK

  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - GISLÖVS IF

  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - BLENTARPS BK

  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - VELLINGE IF

    14:00Sandskogens IP
  • sön
    15
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - ONSLUNDA IF

  • sön
    15
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 HAMMENHÖGS IF - BRANTEVIKS IF FF

  • sön
    15
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 GRÖSTORPS IF - BASKEMÖLLA IF

  • sön
    15
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - HITTARPS IK

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    15
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - YSTADS IF FF

  • sön
    15
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - TOMELILLA IF

  • sön
    15
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - GLIMÅKRA IF

  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - WOLLSJÖ AIF

  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - BASKEMÖLLA IF

  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - HAMMENHÖGS IF

  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 GRÖSTORPS IF - KIVIKS AIF

  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - LÖVESTADS IF

    Branteviks IP
  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - ÖJA FF

  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - SANKT OLOFS IF

  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - LUNNARPS BK

  • sön
    22
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - VÄNERSBORGS IF

    Skillinge IP
  • sön
    22
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - YNGSJÖ IF

  • sön
    22
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - GYLLE AIF

  • sön
    22
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - RYDSGÅRDS AIF

  • sön
    22
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - ANDERSLÖVS BOIK

  • sön
    22
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - TOMELILLA IF

  • lör
    28
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - ÅHUS HORNA BK

  • lör
    28
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - ESPERÖDS SK

  • lör
    28
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - SPJUTSTORPS IF

  • lör
    28
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - ÅHUS IF

  • lör
    28
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - KÖPINGEBRO IF

  • lör
    28
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - LILLA BEDDINGE BK

  • lör
    28
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - FURULUNDS IK

    14:00Sandskogens IP
  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 HAMMENHÖGS IF - ONSLUNDA IF

  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - BRANTEVIKS IF FF

  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - GRÖSTORPS IF

  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - HÄLLARYDS IF

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - VANNEBERGA IF

  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - IFK SIMRISHAMN

  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - YSTADS IF FF

  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - GLIMÅKRA IF

  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - LÖVESTADS IF

  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - HAMMENHÖGS IF

  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - BASKEMÖLLA IF

  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 GRÖSTORPS IF - WOLLSJÖ AIF

  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - RÖRUMS SK

    Branteviks IP
  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - LUNNARPS BK

  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - TOMELILLA IF

  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - ÖJA FF

  • sön
    05
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - FC LINKÖPING CITY

    Skillinge IP
  • sön
    05
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - SJÖBO IF

  • sön
    05
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - GISLÖVS IF

  • sön
    05
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - SKIVARPS GOIF

  • sön
    05
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - ANDERSLÖVS BOIK

  • lör
    11
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - ESPERÖDS SK

  • lör
    11
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - YNGSJÖ IF

  • lör
    11
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - LIGA 06 IF

  • lör
    11
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - ANDERLÖVS BOIK

  • lör
    11
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - GÄRSNÄS AIS

  • lör
    11
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - TOMELILLA IF

  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 HAMMENHÖGS IF - WOLLSJÖ AIF

  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - ONSLUNDA IF

  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - SMEDSTORPS IF

  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - GRÖSTORPS IF

    Branteviks IP
  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - ESKILSMINNE IF

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - DALBY GIF

  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - GÄRSNÄS AIS

  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - VANNEBERGA IF

  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - IFK SIMRISHAMN

  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - GLIMÅKRA IF

  • lör
    18
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - RÖRUMS SK

  • lör
    18
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - BASKEMÖLLA IF

  • lör
    18
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - BRANTEVIKS IF FF

  • lör
    18
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 GRÖSTORPS IF - HAMMENHÖGS IF

  • lör
    18
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - ÖJA FF

  • lör
    18
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - YSTADS IF FF

  • sön
    19
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - SKÖVDE AIK

    Skillinge IP
  • sön
    19
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - BORRBY IF

  • sön
    19
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - SJÖBO IF

  • sön
    19
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - BRÖSARPS IF

  • sön
    19
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - ÖSTRA-TORP SMYGEHUK FF

  • sön
    19
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - GYLLE AIF

  • sön
    19
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - GISLÖVS IF

  • sön
    19
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - LILLA BEDDINGE BK

  • sön
    19
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - SÖDRA SANDBY IF

    14:00Sandskogens IP
  • lör
    25
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - ÅHUS IF

  • lör
    25
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - BLENTARPS BK

  • lör
    25
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - KLAGSTORPS IF

  • lör
    25
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - WOLLSJÖ AIF

  • lör
    25
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - ANDERSLÖVS BOIK

  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - OSKARSHAMNS AIK

    Skillinge IP
  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - WOLLSJÖ AIF

  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - KIVIKS AIF

  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - GRÖSTORPS IF

  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - ONSLUNDA IF

    Branteviks IP
  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - RYDSGÅRDS AIF

  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - DALBY GIF

  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - GÄRSNÄS AIS

  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - VANNEBERGA IF

  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - GLIMÅKRA IF

  • lör
    02
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - SMEDSTORPS IF

  • lör
    02
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - BRANTEVIKS IF FF

  • lör
    02
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 6 HAMMENHÖGS IF - BASKEMÖLLA IF

  • lör
    02
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 6 GRÖSTORPS IF - LÖVESTADS IF

  • lör
    02
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - SÖVESTADS IF

  • lör
    02
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - SKIVARPS GOIF

  • lör
    02
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - YSTADS IF FF

  • lör
    02
    okt
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - FC STAFFANSTORP

    13:00Sandskogens IP
  • sön
    03
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - SPJUTSTORPS IF

  • sön
    03
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - ESPERÖDS SK

  • sön
    03
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - VANSTADS IF

  • sön
    03
    okt
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - LAHOLMS FK

    Hamondavallen A-plan
  • sön
    03
    okt
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - RYDSGÅRDS AIF

  • sön
    03
    okt
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 SVENSTORPS IF - SÖVESTADS IF

  • lör
    23
    okt
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 IK PANDORA FF - LUNDS BOIS

    14:00Sandskogens IP

[/av_textblock]

[/av_one_full][/av_cell_one_third][av_cell_one_third vertical_align=’top’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ background_color=’#e4eee0′ src=” attachment=” attachment_size=” background_attachment=’scroll’ background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ mobile_display=” custom_class=”]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’20px,20px,10px,20px’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=’#5fbd4a’ src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_textblock size=” font_color=’custom’ color=’#ffffff’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

Artiklar om sport

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” custom_margin=’aviaTBcustom_margin’ margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’20px,20px,20px,30px’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=’#e4eee0′ src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” custom_class=”]

[av_magazine link=’category’ items=’-1′ offset=’0′ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ admin_preview_bg=”]

[/av_one_full][/av_cell_one_third][av_cell_one_third vertical_align=’top’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ background_color=’#e3ecfc’ src=” attachment=” attachment_size=” background_attachment=’scroll’ background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ mobile_display=” custom_class=”]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’20px,20px,10px,20px’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=’#317cf6′ src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_textblock size=” font_color=’custom’ color=’#ffffff’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

Om Österlensport

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” custom_margin=’aviaTBcustom_margin’ margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’20px,20px,20px,30px’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=’#e3ecfc’ src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” custom_class=”]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” custom_class=” admin_preview_bg=”]
Österlensport – om sporten i sydöstra Skåne (Simrishamn, Tomelilla och Ystad).

Kalendarium, silly season, matchreferat, idrottsprofiler och krönikor.

  • Inga betalväggar.
  • Inga prenumerationer.
  • Inga banners eller annan reklam.
  • Bara sport. På Österlen.
  • Dessutom gratis för arrangörer att marknadsföra evenemang på seniornivå i sportkalendariet.

Kontakta Österlensport

E-post: tips@osterlensport.se

Mobil: 0702805507

Tips på kommande sportevenemang (matcher, cuper och tävlingar) och artikelförslag skickar du till tips@osterlensport.se.
[/av_textblock]

[/av_one_full][/av_cell_one_third][/av_layout_row]