Matcher och tävlingar tillåtna fr o m 14 juni – uppdatering pågår…

  • tor
    02
    jan
    2020
    lör
    04
    jan
    2020

    FUTSAL - KAMRATCUPEN 2020 GRUPPSPEL

    Korsavadshallen Simrishamn
  • mån
    06
    jan
    2020

    FUTSAL - KAMRATCUPEN 2020 FINALER

    Korsavadshallen Simrishamn
  • fre
    10
    jan
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 3 YSTADS IF U - BJÖRNEN

    Ystad Arena
  • fre
    10
    jan
    2020

    HANDBOLL DIV 3 YSTADPÅGARNA - LIGU

    19:00Ystad Arena A1
  • lör
    11
    jan
    2020

    VOLLEYBOLL DIV 2 YSTAD SERIESAMMANDRAG

    13.00-19.00Västervånghallen
  • lör
    11
    jan
    2020

    INNEBANDY DIV 4 FC CIMRISHAMN - TEKNOLOGKÅRENS IF

    13:00Jonebergshallen
  • sön
    12
    jan
    2020

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - MALMÖ ECCO

    09:00O'Learys Ystad
  • sön
    12
    jan
    2020

    BOWLING DIV 3 TEAM YSTAD F - LÖDDE

    10:40O'Learys
  • sön
    12
    jan
    2020

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - MALMÖ ECCO

    12:40SImrishamns bowlinghall
  • fre
    17
    jan
    2020

    BORDTENNIS DIV 4 TOMELILLA AIS A - FIFH MALMÖ A

    19:15Sporthallen Tomelilla
  • lör
    18
    jan
    2020

    KAMRATCUPEN JR

    Jonebergshallen Simrishamn
  • lör
    18
    jan
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - BACKA/KUNGÄLV

    14:00Ystad Arena
  • lör
    18
    jan
    2020

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - ANDERSTORP

    16:00Ystad Arena
  • sön
    19
    jan
    2020

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - STAFFANSTORP

    09:00O'Learys Ystad
  • sön
    19
    jan
    2020

    BOWLING DIV 3 TEAM YSTAD F - WABO

    10:40O'Learys
  • sön
    19
    jan
    2020

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - STAFFANSTORP

    12:40SImrishamns bowlinghall
  • fre
    24
    jan
    2020

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA - LÅGAN 2

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    25
    jan
    2020

    BORDTENNIS DIV 4 IF ALE C - FIFH MALMÖ A

    11:00Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    25
    jan
    2020

    INNEBANDY DIV 4 FC CIMRISHAMN - IBK LUND H4

    13:00Jonebergshallen
  • lör
    25
    jan
    2020

    VOLLEYBOLL DIV 2 DAM YSTAD - ENGELHOLM C

    14:30Västervånghallen
  • ons
    29
    jan
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - OV HELSINGBORG HK

    19:00Ystad Arena
  • fre
    31
    jan
    2020

    BORDTENNIS DIV 4 TOMELILLA AIS A - IF ALE C

    19:15Sporthallen Tomelilla
  • fre
    31
    jan
    2020

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA IF 2 - LVHK HERR

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    01
    feb
    2020

    VOLLEYBOLL DIV 2 DAM YSTAD - HELSINGBORG B

    14:30Västervånghallen
  • lör
    01
    feb
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - IFK KRISTIANSTAD

    15:00Ystad Arena
  • lör
    01
    feb
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 3 YSTADS IF U - KRISTIANSTAD

    15:30Ystad Arena
  • sön
    02
    feb
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - BJURSLÄTT/TORSL

    15:30Ystad Arena
  • ons
    05
    feb
    2020

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - ANKARET

    19:30Ystad Arena
  • fre
    07
    feb
    2020

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA IF 2 - BJÄRREDS HK

    19:30Tomelilla Sporthall
  • fre
    07
    feb
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - HK MALMÖ

    19:30Ystad Arena
  • lör
    08
    feb
    2020

    WINTERCROSSRUN

    Svampabanan Tomelilla
  • lör
    08
    feb
    2020

    BORDTENNIS DIV 4 IF ALE C - KVARNBY AK D

    11:00Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    08
    feb
    2020

    BORDTENNIS DIV 6 FIFH MALMÖ B - TOMELILLA AIS B

    11:00Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    08
    feb
    2020

    BORDTENNIS DIV 6 IF ALE D - LIMHAMNS BTK C

    11:00Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    08
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH - ÖSTERLEN FF - FC ROSENGÅRD

    12:00Skillinge IP
  • lör
    08
    feb
    2020

    BORDTENNIS DIV 6 IF ALE D - FIFH MALMÖ B

    13:30Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    08
    feb
    2020

    BORDTENNIS DIV 6 TOMELILLA AIS B - LIMHAMNS BTK C

    13:30Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    08
    feb
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 3 YSTADS IF U - BJÄRNUM

    14:00Ystad Arena
  • lör
    08
    feb
    2020

    INNEBANDY DIV 4 FC CIMRISHAMN - IBK STANSTAD

    15:00Jonebergshallen
  • sön
    09
    feb
    2020

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - CIMBRIA

    10:00O'Learys Ystad
  • fre
    14
    feb
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - HK MALMÖ

    19:00Ystad Arena
  • fre
    14
    feb
    2020

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA - ESLÖV 2

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    15
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH - ÖSTERLEN FF - NOSABY IF

    12:00Skillinge IP
  • lör
    15
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - GÄRSNÄS AIS

    13:00Tomelilla IP
  • lör
    15
    feb
    2020

    INNEBANDY DIV 4 FC CIMRISHAMN - VÄSTRA INGELSTAD IS

    13:00Jonebergshallen
  • lör
    15
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - GÄRSNÄS AIS

    13:00Tomelilla IP
  • lör
    15
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖJA FF - BRANTEVIKS IF

    14:30Charlottenlunds IP, Svarte
  • lör
    15
    feb
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - SOMBY/SKÖVDE

    15:00Ystad Arena
  • sön
    16
    feb
    2020

    BOWLING DIV 3 TEAM YSTAD F - T-NABBEN

    12:40O'Learys
  • sön
    16
    feb
    2020

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - FARMEN

    15:00Ystad Arena
  • fre
    21
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH LUNNARPS BK - LIGA 06 IF

    19:15Kastanjeplan konstgräs Tomelilla
  • fre
    21
    feb
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - IFK YSTAD HK

    19:30Ystad Arena
  • lör
    22
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH LUNNARPS BK - SMEDSTORPS IF

    12:00Kastanjeplan konstgräs Tomelilla
  • lör
    22
    feb
    2020

    HANDBOLL DIV 3 YSTADPÅGARNA - HK MALMÖ 3

    13:00Ystad Arena A1
  • lör
    22
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - IFK SIMRISHAMN

    13:00Tomelilla IP
  • lör
    22
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH GÄRSNÄS AIS - SPJUTSTORPS IF

    13:00Skillinge IP
  • lör
    22
    feb
    2020

    VOLLEYBOLL DIV 2 DAM YSTAD - KRONAN B

    14:30Västervånghallen
  • lör
    22
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖJA FF - SOGK CHARLO

    14:30Charlottenlunds IP, Svarte
  • ons
    26
    feb
    2020

    VOLLEYBOLL DAM DIV 2 YSTADS VK - KRONAN VBK B

    19:30Västervånghallen Ystad
  • fre
    28
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH LUNNARPS BK - BRÖSARPS IF

    19:15Kastanjeplan konstgräs Tomelilla
  • fre
    28
    feb
    2020

    BORDTENNIS DIV 4 TOMELILLA AIS A - KVARNBY AK D

    19:15Sporthallen Tomelilla
  • fre
    28
    feb
    2020

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA - BJÖRNEN

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    29
    feb
    2020

    BOWLING KLUBBMÄSTERSKAP FF ÖSTERLEN

    10.00-15.00Korsavadshallen Simrishamn
  • lör
    29
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖJA FF - JANSTORPS AIF

    11:00Charlottenlunds IP, Svarte
  • lör
    29
    feb
    2020

    BORDTENNIS DIV 4 IF ALE C - LIMHAMNS BTK A

    11:00Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    29
    feb
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH - IFK SIMRISHAMN - GÄRSNÄS AIS

    12:00Korsavads IP
  • sön
    01
    mar
    2020

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - BOWINO

    09:00O'Learys Ystad
  • sön
    01
    mar
    2020

    BOWLING DIV 3 TEAM YSTAD F - PLAYAX F

    10:40O'Learys
  • sön
    01
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH BORRBY IF - GÄRSNÄS AIS

    12:00Skillinge IP
  • sön
    01
    mar
    2020

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - BOWINO

    12:40SImrishamns bowlinghall
  • sön
    01
    mar
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - KROPPSKULTUR

    15:00Ystad Arena
  • sön
    01
    mar
    2020

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - HP ALINGSÅS

    16:00Ystad Arena
  • mån
    02
    mar
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - HK VARBERG

    19:00Ystad Arena
  • tis
    03
    mar
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - LUGI HF

    19:00Ystad Arena
  • fre
    06
    mar
    2020

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA - STAFFANSTORP

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    07
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH BRÖSARPS IF - SPJUTSTORPS IF

    12:00Kastanjeskolan Tomelilla
  • lör
    07
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH - ÖSTERLEN FF - ESLÖVS BK

    12:00Skillinge IP
  • lör
    07
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - IFK KARLSHAMN

    13:00Tomelilla IP
  • lör
    07
    mar
    2020

    VOLLEYBOLL DIV 2 DAM YSTAD - BJÄRRED

    14:30Västervånghallen
  • lör
    07
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖJA FF - SVENSTORPS IF

    14:30Charlottenlunds IP, Svarte
  • lör
    07
    mar
    2020

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - LÅGAN

    15:00Ystad Arena
  • lör
    07
    mar
    2020

    HANDBOLL DIV 3 YSTADPÅGARNA - HÄSSLEHOLM

    15:00Ystad Arena A1
  • lör
    07
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH GRÖSTORPS IF - S:T OLOFS IF

    15:00Korsavads IP
  • lör
    07
    mar
    2020

    INNEBANDY DIV 4 FC CIMRISHAMN - HOFTERUPS IBF

    15:30Jonebergshallen
  • sön
    08
    mar
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 3 YSTADS IF U - HÄSSLEHOLM

    13:30Ystad Arena
  • tis
    10
    mar
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - ESKILSTUNA GUIF IF

    19:00Ystad Arena
  • tor
    12
    mar
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - IFK SKÖVDE HK

    19:00Ystad Arena
  • fre
    13
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖJA FF - SÖVESTAD IF

    18:30Charlottenlunds IP, Svarte
  • fre
    13
    mar
    2020

    BORDTENNIS DIV 4 TOMELILLA AIS A - LIMHAMNS BTK A

    19:15Sporthallen Tomelilla
  • lör
    14
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH IFK SIMRISHAMN - JANSTORPS AIF

    10:00Korsavads IP
  • lör
    14
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH SOGK CHARLO - SVENSTORPS IF

    11:00Charlo idrottsplats
  • lör
    14
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH LUNNARPS BK - YSTADS IF FF

    12:00Kastanjeplan konstgräs Tomelilla
  • lör
    14
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH - ÖSTERLEN FF - BK OLYMPIC

    14:00Skurups IP
  • lör
    14
    mar
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - HK S-HOF

    15:00Ystad Arena
  • lör
    14
    mar
    2020

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - IF KRISTIANSTAD

    16:00Ystad Arena
  • sön
    15
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖJA FF - BLENTARPS BK

    13:00Charlottenlunds IP, Svarte
  • sön
    15
    mar
    2020

    FOTBOLL DM BRANTEVIKS IF FF(6) - ASKERÖDS IF(5)

    14:00Skillinge IP, konstgräs
  • tis
    17
    mar
    2020

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - REDBERGSLIDS IK

    19:00Ystad Arena
  • fre
    20
    mar
    2020

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA - SKURUP

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    21
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH SOGK CHARLO - SÖVESTADS IF

    11:00Charlo idrottsplats
  • lör
    21
    mar
    2020

    INNEBANDY DIV 4 FC CIMRISHAMN - IBS SVEDALA H4

    12:00Jonebergshallen
  • lör
    21
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH GRÖSTORPS IF - S:T OLOFS IF

    12:00Korsavads IP
  • lör
    21
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - ROSENGÅRD FF

    13:00Tomelilla IP
  • lör
    21
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH LUNNARPS BK - TORNS IF U 19

    14:00Kastanjeplan konstgräs Tomelilla
  • lör
    21
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖJA FF - KÖPINGEBRO IF

    14:30Charlottenlunds IP, Svarte
  • lör
    21
    mar
    2020

    HANDBOLL DAM DIV 3 YSTADS IF U - KARLSHAMN

    15:00Ystad Arena
  • sön
    22
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH LUNNARPS BK - ONSLUNDA IF

    11:00Kastanjeplan konstgräs Tomelilla
  • sön
    22
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH BASKEMÖLLA IF - GÄRSNÄS AIS

    12:00Korsavads IP, konstgräs
  • sön
    22
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH SOGK CHARLO - ÖJA FF

    14:30Charlo idrottsplats
  • mån
    23
    mar
    2020

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA IF 2 - H43 LUND HF 2

    20:15Tomelilla Sporthall
  • fre
    27
    mar
    2020
    sön
    29
    mar
    2020

    ORIENTERING Pre O SYD

    Ystad
  • lör
    28
    mar
    2020

    FOTBOLL DAM TRÄNINGSMATCH GÄRSNÄS AIS - SVENSTORPS IF

    09:45Kastanjeskolan Tomelilla
  • lör
    28
    mar
    2020

    BORDTENNIS DIV 6 TOMELILLA AIS C - IF ALE D

    11:00Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    28
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖSTERLEN FF - TOMELILLA IF

    11:30Skillinge IP, konstgräs
  • lör
    28
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH BORRBY IF - S:T OLOFS IF

    12:00Korsavads IP
  • lör
    28
    mar
    2020

    BORDTENNIS DIV 6 TOMELILLA AIS C - FIFH MALMÖ B

    13:30Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    28
    mar
    2020

    BORDTENNIS DIV 6 VERUMS GOIF - IF ALE D

    13:30Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    28
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH YSTADS IF FF - GÄRSNÄS AIS

    15:00Sandskogens IP
  • lör
    28
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH IFK YSTAD FK - BRÖSARPS IF

    18:00Ystad konstgräs
  • lör
    28
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH SOGK CHARLO - KÖPINGEBRO IF

    19:00Charlo idrottsplats
  • sön
    29
    mar
    2020

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - OLYMP

    09:00O'Learys Ystad
  • sön
    29
    mar
    2020

    BOWLING DIV 3 TEAM YSTAD F - ZNAX

    10:40O'Learys
  • sön
    29
    mar
    2020

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - OLYMP

    12:40SImrishamns bowlinghall
  • sön
    29
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ONSLUNDA IF - GÄRSNÄS AIS

    13:00Tomelilla konstgräs
  • sön
    29
    mar
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH IFK SIMRISHAMN - TORNS IF U 19

    14:00Korsavads IP
  • lör
    04
    apr
    2020

    FOTBOLL YA-CUPEN BRÖSARPS IF - SKIVARP

    12:00Utsikten A-plan
  • lör
    04
    apr
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - ÅKARPS IF

    13:00Tomelilla IP
  • lör
    04
    apr
    2020

    FOTBOLL YA-CUPEN SOGK CHARLO - SVENSTORPS IF

    13:00Charlo idrottsplats
  • lör
    04
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - IFÖ BROMÖLLA IF

    14:00Skillinge IP
  • sön
    05
    apr
    2020

    BOWLING DIV 3 TEAM YSTAD F - ROLLERS

    10:40O'Learys
  • sön
    05
    apr
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH LUNNARPS BK - VEBERÖDS AIF

    11:00Kastanjeplan konstgräs Tomelilla
  • tor
    09
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - SVENSTORPS IF

    18:00Borresvall A-plan
  • fre
    10
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - FJÄLKINGE IF

    13:00Bäckavallen A-plan
  • fre
    10
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF -LIGA 06 IF

    13:00Utsikten A-plan
  • fre
    10
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - IFK TRELLEBORG FK

    14:00Korsavads IP
  • lör
    11
    apr
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - KÖPINGEBRO IF

  • lör
    11
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - SMEDSTORPS IF

    13:00Banvallen A-plan
  • lör
    11
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - SKABERSJÖ IF

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    11
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - ANDERSLÖVS BOIK

    13:00Björkvallen, Öja A-plan
  • lör
    11
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - BASKEMÖLLA IF

    14:00Åvallen, Rörum A-plan
  • lör
    11
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - ONSLUNDA IF

    14:00Köpingebro IP A-plan
  • lör
    11
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - SÖVESTADS IF

    14:00Solevi A-plan
  • lör
    11
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - FBK BALKAN

    14:00Tomelilla IP
  • sön
    12
    apr
    2020

    RIDSPORT PÅSKHOPPET PONNY OCH RIDHÄST

    Ystad ridklubb
  • sön
    12
    apr
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - NK CROATIA

    Sandskogen i Ystad
  • mån
    13
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - SOGK CHARLO

    13:00Branteviks IP
  • mån
    13
    apr
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - BLENTARPS BK

    16:00Tomelilla IP
  • ons
    15
    apr
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - ÅHUS IF

    18:30Kvarnvallen A-plan
  • lör
    18
    apr
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH IFK SIMRISHAMN - JANSTORPS AIF

    Korsavads IP
  • lör
    25
    apr
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖSTERLEN FF - BROMÖLLA

    Skillinge IP
  • fre
    01
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - GLEMMINGEBRO IF

    19:00Lorenzlund A-plan
  • lör
    02
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - BRÖSARPS IF

  • lör
    02
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - GRÖSTORPS IF

  • lör
    02
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - KÖPINGEBRO IF

  • lör
    02
    maj
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - RYDSGÅRDS AIF

    Tomelilla IP
  • lör
    02
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - TRELLEBORGS FF

    14:00Hamondavallen
  • sön
    03
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - LUNDS BK

    Svenstorps IP
  • sön
    03
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - TFK NOVA ESLÖV

    16:00Tomelilla IP
  • sön
    03
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK -GÄRSNÄS AIS

    17:00Lunnarps IP, A-plan
  • ons
    06
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - SOGK CHARLO

    19:00Onslunda IP A-plan
  • tor
    07
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - SJÖBO IF

    19:00Gärsvalla IP
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - VEBERÖDS AIF

  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 KÖPINGEBRO IF - BLENTARPS BK

  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖSTERLEN FF - LÖDDE IF

    Skillinge IP
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - JANSTORPS AIF

    Tomelilla IP
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - BARA GOIF

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - ÅHUS IF

    13:00
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - BASKEMÖLLA IF

    13:30Solevi A-plan
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - SVENSTORPS IF

    14:00Köpingebro IP A-plan
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - BORRBY IF

    14:00Banvallen A-plan
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - RÖRUMS SK

    14:00Branteviks IP
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - IFK SIMRISHAMN

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - ASKERÖDS IF

    14:00Björkvallen, Öja A-plan
  • lör
    09
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - SMEDSTORPS IF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    10
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - SVENSTORPS IF

    Sandskogens IP Ystad
  • sön
    10
    maj
    2020

    GOLF SAND VALLEY GOLF CHALLENGE

    Österlens Golfklubb
  • sön
    10
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - FJÄLKINGE IF

  • sön
    10
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - TOLLARPS IF

    Bäckavallen A-plan
  • tis
    12
    maj
    2020

    LÖPNING ALLA BARNEN-LOPPET

    Brunnsparken, Simrishamn
  • ons
    13
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - SMEDSTORPS IF

    19:00Åvallen, Rörum A-plan
  • ons
    13
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - KIVIKS AIF

    19:00Borresvall A-plan
  • ons
    13
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - KÖPINGEBRO IF

    19:00Lorenzlund A-plan
  • ons
    13
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - ONSLUNDA IF

    19:00Svenstorps IP A-plan
  • ons
    13
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - SÖVESTADS IF

    19:00Tomelilla IP
  • fre
    15
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - BRÖSARPS IF

    19:00Bäckavallen A-plan
  • fre
    15
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - VANSTADS IF

    19:00Kvarnvallen A-plan
  • lör
    16
    maj
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - STAFFANSTORPS UNITED

    Tomelilla IP
  • lör
    16
    maj
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH IFK SIMRISHAMN - SJÖBO IF

    Korsavads IP
  • lör
    16
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - SÖVESTADS IF

    13:00Charlottenlunds IP, Svarte
  • lör
    16
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - GIF NIKE

    13:00Korsavads IP
  • lör
    16
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - TORNA HÄLLESTADS IF

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    16
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - GLEMMINGEBRO IF

    14:00Branteviks IP
  • lör
    16
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - BORGEBY FK

    14:00Hamondavallen
  • sön
    17
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - NK CROATIA

    Svenstorps IP
  • mån
    18
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - RÖRUMS SK

    19:00Banvallen A-plan
  • tis
    19
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - BRANTEVIKS IF FF

    19:00Solevi A-plan
  • tis
    19
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK -SJÖBO IF

    19:00Lunnarps IP, A-plan
  • tis
    19
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - RYDSGÅRDS AIF

    19:00Gärsvalla IP
  • ons
    20
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - BASKEMÖLLA IF

    19:00Onslunda IP A-plan
  • ons
    20
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - BORRBY IF

    19:00Köpingebro IP A-plan
  • ons
    20
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - SVENSTORPS IF

    19:00Sövestads IP A-plan
  • tor
    21
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - SOGK CHARLO

    13:00Smedstorps IP A-plan
  • tor
    21
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - DALSTORPS IF

    15:00Skillinge IP
  • fre
    22
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - GENARPS IF

    19:00Björkvallen, Öja A-plan
  • fre
    22
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - SKABERSJÖ IF

    19:00Sandskogens IP B-plan
  • lör
    23
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - SANKT OLOFS IF

  • lör
    23
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - FJÄLKINGE IF

  • lör
    23
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 KÖPINGEBRO IF - TOMELILLA IF

  • lör
    23
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - BLENTARPS BK

  • lör
    23
    maj
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - VEBERÖDS AIF

    Tomelilla IP
  • lör
    23
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF -TOLLARPS IF

    13:00Utsikten A-plan
  • lör
    23
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - TFK NOVA ESLÖV

    13:00Utsikten A-plan
  • sön
    24
    maj
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - LUNDS SK

    Sandskogens IP Ystad
  • sön
    24
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - SOGK CHARLO

    13:00Åvallen, Rörum A-plan
  • sön
    24
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - KIVIKS AIF

    14:00Banvallen A-plan
  • sön
    24
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - KÖPINGEBRO IF

    14:00Branteviks IP
  • sön
    24
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - SÖVESTADS IF

    14:00Lorenzlund A-plan
  • sön
    24
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - SMEDSTORPS IF

    14:00Svenstorps IP A-plan
  • mån
    25
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - ONSLUNDA IF

    19:00Borresvall A-plan
  • ons
    27
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - ÅHUS HORNA BK

  • ons
    27
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - VANSTADS IF

    19:00Bäckavallen A-plan
  • ons
    27
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - ÖJA FF

    19:00Sandskogens IP A-plan
  • ons
    27
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - WÄ IF

    19:00Utsikten A-plan
  • tor
    28
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - RÖRUMS SK

    19:00Solevi A-plan
  • fre
    29
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - SVENSTORPS IF

    19:00Charlottenlunds IP, Svarte
  • fre
    29
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - BASKEMÖLLA IF

    19:00Smedstorps IP A-plan
  • fre
    29
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - BRANTEVIKS IF FF

    19:00Onslunda IP A-plan
  • fre
    29
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - GLEMMINGEBRO IF

    19:00Köpingebro IP A-plan
  • fre
    29
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - RYDSGÅRDS AIF

    19:00Lunnarps IP, A-plan
  • fre
    29
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - BORRBY IF

    19:00Sövestads IP A-plan
  • lör
    30
    maj
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH TOMELILLA IF - SÖDRA SANDBY IF

    Tomelilla IP
  • lör
    30
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - SPJUTSTORPS IF

  • lör
    30
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - SANKT OLOFS IF

  • lör
    30
    maj
    2020

    FOTBOLL TRÄNINGSMATCH ÖSTERLEN FF - IFK MALMÖ

    Skillinge IP
  • lör
    30
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - IF LÖDDE

    13:00Korsavads IP
  • lör
    30
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - RÅÅ IF

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    30
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - NÄTTRABY GOIF

    15:00Hamondavallen
  • lör
    30
    maj
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - NÄTTRABY GOIF

    15:00Hamondavallen
  • mån
    15
    jun
    2020
    tis
    16
    jun
    2020

    TENNIS FÖRKVAL YSB SOMMARTOUR 2020

    Saltsjöbadens tenniscenter, Ystad
  • ons
    17
    jun
    2020
    fre
    19
    jun
    2020

    TENNIS YSB HERR SOMMARTOUR 2020

    Saltsjöbadens tenniscenter, Ystad
  • tor
    18
    jun
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - VEBERÖDS AIF

    19:15Korsavads IP
  • tor
    18
    jun
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - IFÖ BROMÖLLA IF

    19:15Hamondavallen
  • fre
    19
    jun
    2020
    ons
    01
    jul
    2020

    TENNIS YSTADSPELEN YSB OPEN

    Saltsjöbadens tenniscenter, Ystad
  • fre
    26
    jun
    2020

    MOTORSPORT KVÄLLSTÄVLING FOLKRACE

    Svampabanan Tomelilla
  • lör
    27
    jun
    2020
    sön
    28
    jun
    2020

    SIMNING RIKSMÄSTERSKAP 25 M

    Ystad Arena/IC Control LiveTiming
  • lör
    27
    jun
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - IFK TRELLEBORG FK

    14:00Tomelilla IP
  • mån
    29
    jun
    2020

    FOTBOLL YA-CUPEN SANTK OLOFS IF - SMEDSTORPS IF

    19:00Kvarnvallen
  • sön
    12
    jul
    2020

    FOOTGOLF - TOMELILLAS KOMMUNMÄSTERSKAP

    16:15Tomelilla Golfklubb
  • sön
    26
    jul
    2020

    GOLF KM ÖSTERLENS GOLFKLUBB

    Österlens Golfklubb
  • ons
    29
    jul
    2020

    LÖPNING SANKT OLOFSLOPPET

    Sankt Olof
  • tor
    30
    jul
    2020
    lör
    01
    aug
    2020

    MOTORSPORT SVAMPAFESTIVALEN FOLKRACE

    Svampabanan Tomelilla
  • fre
    31
    jul
    2020

    LÖPNING KULLALOPPET

    Rörum
  • lör
    01
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF - SVENSTORPS IF

    14:00Branteviks IP
  • lör
    01
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD - TORNA HÄLLESTADS IF

    14:00Sandskogens IP
  • mån
    03
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - KÖPINGEBRO IF

    19:00Onslunda IP
  • fre
    07
    aug
    2020

    GOLF IRISH DREAMS 2

    Österlens Golfklubb
  • fre
    07
    aug
    2020

    LÖPNING ÖSTERLEN GREEN RUN

    Tomelilla Golfklubb
  • fre
    07
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD - ÖJA FF

    19:15Sandskogens IP
  • lör
    08
    aug
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH IFK YSTAD - ALSTERMO

    Ystad Arena
  • lör
    08
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - KÖPINGEBRO IF

    14:00Smedstorps IP A-plan
  • lör
    08
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - HITTARPS IK

    14:00Hamondavallen
  • lör
    08
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - BRANTEVIKS IF FF

    14:00Lorenzlund IP
  • lör
    08
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - JANSTORPS AIF

    14:00Lunnarps IP, A-plan
  • lör
    08
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - ONSLUNDA IF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • lör
    08
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - GLEMMINGEBRO IF

    19:00Svenstorps IP
  • sön
    09
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - VANSTADS IF

  • sön
    09
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - TFK NOVA ESLÖV

    13:00Gärsvalla IP
  • sön
    09
    aug
    2020

    HANDBOLL DAM TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - ESLÖV A

    13:30Ystad Arena
  • tis
    11
    aug
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - OV HELSINGBORG

    Ystad Arena
  • ons
    12
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - ÅHUS IF

    19:00Bäckavallen A-plan
  • tor
    13
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - SMEDSTORPS IF

    18:45Onslunda IP
  • tor
    13
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - SOGK CHARLO

    18:45Köpingebro IP
  • tor
    13
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - BASKEMÖLLA IF

    19:00Banvallen
  • tor
    13
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - BORRBY IF

    19:00Branteviks IP
  • fre
    14
    aug
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - VINSLÖV

    Ystad Arena
  • fre
    14
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - HÄSSLEHOLMS IF

    19:00Skillinge IP
  • fre
    14
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - LIGA 06 IF

    19:00Impevallen
  • fre
    14
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - SANKT OLOFS IF

    19:00Utsikten A-plan
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - GENARPS IF

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - SVENSTORPS IF

    13:30Solevi IP
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - HÖGABORGS BK

    14:00Korsavads IP
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - VELLINGE IF

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - LUNNARPS BK

    14:00Gärsvalla IP
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - SKABERSJÖ IF

    14:00Björkvallen, Öja A-plan
  • lör
    15
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - RÖRUMS SK

    15:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    16
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - HÖRBY FF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • mån
    17
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - VEBERÖDS AIF

    19:00Tomelilla IP
  • tis
    18
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - HUSIE IF

    19:00Sandskogens IP Ystad
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - SÖVESTADS IF

    18:30Smedstorps IP A-plan
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - BRANTEVIKS IF FF

    18:30Åvallen
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - GLEMMINGEBRO IF

    18:30Borresvall
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - KIVIKS AIF

    18:30Lorenzlund IP
  • fre
    21
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - KÖPINGEBRO IF

    18:45Svenstorps IP
  • lör
    22
    aug
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH IFK YSTAD - VINSLÖV

    Ystad Arena
  • lör
    22
    aug
    2020

    LÖPNING STAFETTMARAN

    Simrishamn - Ystad
  • lör
    22
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - SÖVESTADS IF

    13:00Gärsvalla IP
  • lör
    22
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - WÄ IF

    14:00Kvarnvallen
  • lör
    22
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - ÅHUS HORNA BK

    14:00Löderups IP
  • lör
    22
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - FÄRJESTADENS GOIF

    15:00Hamondavallen
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - LUNDS SK

    Svenstorps IP
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - ONSLUNDA IF

    13:00Charlottenlunds IP
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - TOMELILLA IF

    13:00Korsavads IP
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

    13:00Lunnarps IP, A-plan
  • sön
    23
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - BK SKANSEN

    14:00Sandskogens IP B-plan
  • tor
    27
    aug
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - TMS RINGSTED

    Ystad Arena
  • tor
    27
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - BRANTEVIKS IF

    18:30Banvallen
  • tor
    27
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - BORRBY IF

    18:30Solevi IP
  • fre
    28
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - RÖRUMS SK

    18:15Smedstorps IP A-plan
  • fre
    28
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - SKURUPS AIF

    18:15Björkvallen, Öja A-plan
  • fre
    28
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - SVENSTORPS IF

    18:30Onslunda IP
  • fre
    28
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - BASKEMÖLLA IF

    18:30Köpingebro IP
  • lör
    29
    aug
    2020

    LÖPNING SANKT OLOF MINITRIATHLON

    Sankt Olof
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 KÖPINGEBRO IF - GÄRSNÄS AIS

  • lör
    29
    aug
    2020

    HANDBOLL DAM TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - RINGSTED

    11:30Ystad Arena
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - SPJUTSTORPS IF

    13:00Utsikten A-plan
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - DALBY GIF

    14:00Sandskogens IP Ystad
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - HÖGABORGS BK

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - SYRIANSKA FC

    14:00Skillinge IP
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - VITTSKÖVLE IF

    15:00Impevallen
  • lör
    29
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - TOLLARPS IF

    15:00Löderups IP
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - BORRBY IF

  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - BRANTEVIKS IF FF

  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - BLENTARPS BK

    12:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - VMA IK

    13:00Lunnarps IP, A-plan
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - VANNEBERGA IF

    13:00Gärsvalla IP
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - BARA GOIF

    14:00Sandskogens IP B-plan
  • sön
    30
    aug
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - SOGK CHARLO

    15:00Sövestads IP A-plan
  • tor
    03
    sep
    2020

    HANDBOLL TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - LUGI

    Ystad Arena
  • fre
    04
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - WÄ IF

    18:15Bäckavallen A-plan
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - SKEGRIE BK

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - SÖVESTADS IF

    13:00Svenstorps IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - SMEDSTORPS IF

    14:00Charlottenlunds IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - GLEMMINGEBRO IF

    14:00Åvallen
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - RÅÅ IF

    14:00Korsavads IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - GIF NIKE

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - KÖPINGEBRO IF

    14:00Borrby IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - ASARUMS IF FK

    14:00Hamondavallen
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - ONSLUNDA IF

    14:00Lorenzlund IP
  • lör
    05
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - KIVIKS AIF

    14:00Branteviks IP
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - HÖRBY FF

    13:00Gärsvalla IP
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - IFK KARLSHAMN

    14:00Skillinge IP
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - GRÖSTORPS IF

    14:00Kvarnvallen
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - IK PANDORA FF

    15:00Svenstorps IP
  • sön
    06
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - RYDSGÅRDS AIF/SKIVARIS GIF

    16:00Tomelilla IP
  • tor
    10
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - BORRBY IF

    18:30Onslunda IP
  • lör
    12
    sep
    2020

    GOLF YA GOLFEN 2020 FINAL IRISH GREENSOME

    Tomelilla Golfklubb
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 KÖPINGEBRO IF - VEBERÖDS AIF

  • lör
    12
    sep
    2020

    HANDBOLL DAM TRÄNINGSMATCH YSTADS IF - H43A

    12:00Ystad Arena
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - RÖRUMS SK

    13:00Charlottenlunds IP
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - GLEMMINGEBRO IF

    13:30Solevi A-plan
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - SVENSTORPS IF

    14:00Smedstorps IP
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - BK HÖLLVIKEN

    14:00Sandskogens IP Ystad
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - BRANTEVIKS IF FF

    14:00Köpingebro IP
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - VANNEBERGA IF

    14:00Lunnarps IP, A-plan
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - SÖDRA SANDBY IF

    14:00Gärsvalla IP
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - YSTADS IF FF

    14:00Björkvallen, Öja A-plan
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - ASKERÖDS IF

    14:00Sandskogens IP B-plan
  • lör
    12
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - BASKEMÖLLA IF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    13
    sep
    2020

    GOLF YA GOLFEN 2020 FINAL FYRBOLL MATCH

    Ystad Golfklubb
  • sön
    13
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - VITTSKÖVLE IF

    13:00Löderups IP
  • sön
    13
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - ÅHUS IF

    15:00Impevallen
  • sön
    13
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - TOMELILLA IF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • fre
    18
    sep
    2020
    sön
    20
    sep
    2020

    SIMNING SPARBANKEN SKÅNE CUP

    Ystad Arena
  • lör
    19
    sep
    2020

    LÖPNING CHARITY TRAIL

    Smedstorp
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - KULLADALS FF

    13:00Korsavads IP
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF - VANSTADS IF

    13:00Utsikten A-plan
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - HUSIE IF

    14:00Svenstorps IP
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - IF LÖDDE

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - GRÖSTORPS IF

    14:00Bäckavallen A-plan
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - LIGA 06 IF

    14:00Kvarnvallen
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - LUNDS SK

    15:00Smörlyckans IP, plan 1
  • lör
    19
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - ESKILSMINNE IF

    15:00Hamondavallen
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - ONSLUNDA IF

    13:00Branteviks IP
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - ANDERSLÖVS BOIK

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - KIVIKS AIF

    14:00Åvallen
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - KÖPINGEBRO IF

    14:00Banvallen
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - SÖVESTADS IF

    14:00Borrby IP
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - SMEDSTORPS IF

    14:00Lorenzlund IP
  • sön
    20
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - SOGK CHARLO

    14:00Smedstorps IP
  • fre
    25
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 ONSLUNDA IF - GLEMMINGEBRO IF

    18:30Onslunda IP
  • lör
    26
    sep
    2020

    MOTORSPORT HÖSTRACET FOLKRACE

    Svampabanan Tomelilla
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 LIGA 06 IF - ÅHUS IF

  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - VEBERÖDS AIF

    13:00Gärsvalla IP
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 IK PANDORA FF - LUNDS BK

    14:00Sandskogens IP Ystad
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 1 DAM HAMMENHÖGS IF - ÅHUS IF

    14:00Hamondavallen
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - BRÖSARPS IF

    15:00Impevallen
  • lör
    26
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - RÄPPE GOIF

    15:00SKillinge IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - KIVIKS AIF

  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 SÖVESTADS IF - RYDSGÅRDS AIF/SKIVARPS GIF

    12:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SOGK CHARLO - BASKEMÖLLA IF

    13:00Charlottenlunds IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - IFK OSBY

    13:00Gärsvalla IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 ÖJA FF - SKEGRIE BK

    13:00Björkvallen, Öja A-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SMEDSTORPS IF - BORRBY IF

    14:00Smedstorps IP A-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KÖPINGEBRO IF - KIVIKS AIF

    14:00Köpingebro IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - GENARPS IF

    14:00Sandskogens IP B-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - BRANTEVIKS IF FF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 6 SVENSTORPS IF - RÖRUMS SK

    15:00Svenstorps IP
  • sön
    27
    sep
    2020

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - SÖDRA SANDBY IF

    16:00Gärsvalla IP
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 GRÖSTORPS IF - WÄ IF

    13:00Impevallen
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SPJUTSTORPS IF - LIGA 06 IF

    13:00Bäckavallen A-plan
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 SANKT OLOFS IF - VITTSKÖVLE IF

    13:00Kvarnvallen A-plan
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 YSTADS IF FF - IFK YSTAD FK

    13:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 5 BRÖSARPS IF -ÅHUS HORNA BK

    13:00Utsikten A-plan
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 4 TOMELILLA IF - GÄRSNÄS AIS

    15:00Tomelilla IP
  • lör
    03
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - IK TORD

    15:00Skillinge IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 3 IFK SIMRISHAMN - FBK BALKAN

    14:00Korsavads IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 3 TOMELILLA IF - MALMÖ CITY FC

    14:00Tomelilla IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DAM DIV 3 SVENSTORPS IF - DALBY GIF/GENARPS IF

    15:00Svenstorps IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - KÖPINGEBRO IF

    15:00Åvallen
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 KIVIKS AIF - ONSLUNDA IF

    15:00Solevi IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 GLEMMINGEBRO IF - SÖVESTADS IF

    15:00Banvallen
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BRANTEVIKS IF FF - SMEDSTORPS IF

    15:00Branteviks IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BORRBY IF - SOGK CHARLO

    15:00Borrby IP
  • sön
    04
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 6 BASKEMÖLLA IF - SVENSTORPS IF

    15:00Lorenzlund IP
  • sön
    18
    okt
    2020

    FOTBOLL DIV 2 ÖSTERLEN FF - IFK HÄSSLEHOLM

    14:00Skillinge IP
  • lör
    31
    okt
    2020
    sön
    01
    Nov
    2020

    SIMNING YSTAD GRAND PRIX TYR OPEN

    Ystad Arena
  • tor
    31
    Dec
    2020

    LÖPNING NYÅRSLOPPET

    10:00Ystad