Sportkalendarium – matcher, cuper och tävlingar i sydöstra Skåne

  • fre
    15
    feb
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN - IFK YSTAD VS YSTADS IF

    19:00Ystad Arena
  • tor
    21
    feb
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN - YSTADS IF VS HAMMARBY IF

    18:30Ystad Arena
  • ons
    27
    feb
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN - IFK YSTAD VS LUGI HF

    19:00Ystad Arena
  • tis
    05
    mar
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN - YSTADS IF VS IFK KRISTIANSTAD

    19:00Ystad Arena
  • fre
    08
    mar
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN - IFK YSTAD VS HIF KARLSKRONA

    19:00Ystad Arena
  • lör
    09
    mar
    2019

    INNEBANDY DIV 3 - FC CIMRISHAMN VS IBK FINN LUND

    13:45Jonebergshallen Simrishamn
  • mån
    11
    mar
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN - YSTADS IF VS REDBERGSLIDS IK

    19:00Ystad Arena
  • mån
    18
    mar
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN - YSTADS IF VS IK SÄVEHOF

    19:00Ystad Arena
  • lör
    23
    mar
    2019

    BORDTENNIS DIV 3 - TOMELILLA AIS

    Tomelilla sporthall
  • lör
    23
    mar
    2019

    INNEBANDY DIV 3 - FC CIMRISHAMN VS LOMMA FBC

    15:00Jonebergshallen Simrishamn
  • fre
    05
    apr
    2019

    MOTOR - RALLY RM/NEZ REGULARITY

    Start och mål i medborgarhuset i Sankt Olof
  • lör
    06
    apr
    2019

    MOTOR - RALLY SIMRISHAMNSMIXEN

    Start och mål på Österlengymnasiet i Simrishamn
  • lör
    13
    apr
    2019
    sön
    14
    apr
    2019

    LÖPNING - ÖSTERLEN SPRING TRAIL

    Christinehofs Ekopark
  • tis
    16
    apr
    2019

    LÖPNING - TÖSARAJSET

    19:10Åvallaplanen i Ystad
  • ons
    17
    apr
    2019

    HANDBOLL SM-KVARTSFINAL - YSTADS IF VS ALINGSÅS HK

    19:00Ystad Arena
  • fre
    19
    apr
    2019

    MOTOR - FOLKRACE PÅSKRACET

    Svampabanan i Tomelilla
  • lör
    27
    apr
    2019
    sön
    28
    apr
    2019

    SIMNING - HP HOLDING KORSVIRKESSIM

    Ystad Arena
  • lör
    04
    maj
    2019

    MOTOR - BILCROSS

    Svampabanan i Tomelilla
  • sön
    05
    maj
    2019

    GOLF - Eckerlunds

    07:30Tomelilla Golfklubb
  • fre
    17
    maj
    2019

    MOTOR - FOLKRACE KVÄLLSTÄVLING

    Svampabanan i Tomelilla
  • tor
    23
    maj
    2019

    GOLF - KEBAB Vpr

    09:00Tomelilla Golfklubb
  • lör
    25
    maj
    2019
    sön
    26
    maj
    2019

    SIMNING - ÖSTERLEN SWIM CHALLANGE

    Tobisviks bassäng i Simrishamn
  • lör
    25
    maj
    2019
    sön
    26
    maj
    2019

    SIMNING - ÖSTERLEN SWIM CHALLENGE

    Tobisviksbadet i Simrishamn
  • sön
    26
    maj
    2019

    GOLF - Bo Ohlsson Vpr

    08:30Tomelilla Golfklubb
  • tor
    30
    maj
    2019

    LÖPNING - GULLVIVELOPPET

    13:00Brösarps skola
  • lör
    01
    jun
    2019
    sön
    02
    jun
    2019

    MOTOR - SM CROSSCART

    Svampabanan i Tomelilla
  • tor
    13
    jun
    2019

    GOLF - PGA Championship hosted by Ingelsta Kalkon

    07:00Österlens Golfklubb Djupadal
  • lör
    15
    jun
    2019

    SEGLING - Sydöstcupen för kölade båtar

    Ystad
  • lör
    15
    jun
    2019
    tis
    02
    jul
    2019

    TENNIS - YSB Open

    Ystad Tennisklubb intill Ystad Saltsjöbad
  • lör
    15
    jun
    2019

    GOLF - PGA Championship hosted by Ingelsta Kalkon

    08:20Österlens Golfklubb Djupadal
  • lör
    15
    jun
    2019

    FOTBOLL - Österlen FF - Asarums IF

    14:00Skillinge IP
  • lör
    15
    jun
    2019

    FOTBOLL DAMER - Hammenhögs IF - Färjestadens GOIF

    15:00Hammondavallen
  • sön
    16
    jun
    2019

    SKYTTE - Sparbanken Syd Open

    Sandskogen i Ystad
  • sön
    16
    jun
    2019

    FOTBOLL - Tomelilla IF - Kvarnby IK

    16:00Tomelilla IP
  • sön
    16
    jun
    2019

    FOTBOLL - Lunnarps BK - Janstorps AIF

    17:00Lunnarps IP
  • mån
    17
    jun
    2019
    sön
    23
    jun
    2019

    TENNIS - Swedish Ladies

    Ystad Tennisklubb intill Ystad Saltsjöbad
  • tis
    18
    jun
    2019

    FOTBOLL - YA-cupen, semifinal damer Wollsjö-Pandora

  • ons
    19
    jun
    2019

    FOTBOLL - IFK Simrishamn - Fjälkinge IF

    19:00Korsavads IP
  • tor
    20
    jun
    2019

    FOTBOLL - Janstorps AIF - Vanneberga IF

    19:00Kämpavallen
  • tis
    25
    jun
    2019

    FOTBOLL - YA-cupen, kvartsfinal herrar Tomelilla-Rydsgård

  • fre
    28
    jun
    2019

    MOTOR - FOLKRACE KVÄLLSTÄVLING BCF

    Svampabanan i Tomelilla
  • lör
    29
    jun
    2019

    FOTBOLL DAMER - Hammenhögs IF - Lörby IF

    13:00Hammondavallen
  • lör
    29
    jun
    2019

    FOTBOLL - Tomelilla IF - Kulladals FF

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    29
    jun
    2019

    FOTBOLL - Österlen FF - Råslätts SK

    16:00Skillinge IP
  • tis
    02
    jul
    2019

    LÖPNING - TOBISLOPPET

    Tobisvik i Simrishamn
  • fre
    05
    jul
    2019

    GOLF - Midnattsdröm (12 hål)

    19:00Tomelilla Golfklubb
  • lör
    06
    jul
    2019
    sön
    07
    jul
    2019

    GOLF - SM ÄKTA MAKAR

    Österlens Golfklubb Djupadal
  • sön
    07
    jul
    2019

    LÖPNING - GYLLEBOLOPPET

    11:00Dungen i Gyllebo
  • tis
    09
    jul
    2019

    LÖPNING - WALLANDERLOPPET

    20:00Ystad
  • mån
    15
    jul
    2019
    ons
    17
    jul
    2019

    ORIENTERING - ÖSTERLENS 3-DAGARS

    Andrarum
  • tor
    18
    jul
    2019

    LÖPNING - ÖSTERLEN GREEN RUN

    19:00Tomelilla Golfklubb
  • fre
    19
    jul
    2019
    lör
    20
    jul
    2019

    GOLF - SM KLUBBLAG DIV 2

    Tomelilla Golfklubb
  • sön
    21
    jul
    2019

    FRIIDROTT - YSTADSPELEN

    Sandskogens IP Ystad
  • tis
    23
    jul
    2019
    mån
    29
    jul
    2019

    SEGLING - Bornholm runt och Hanöregattan

    Simrishamn
  • mån
    29
    jul
    2019

    LÖPNING - SANKT OLOFSLOPPET

    18:00Sankt Olof
  • tor
    01
    aug
    2019
    lör
    03
    aug
    2019

    MOTOR - FOLKRACE SVAMPAFESTIVALEN

    Svampabanan i Tomelilla
  • fre
    02
    aug
    2019

    LÖPNING - KULLALOPPET

    19:00Kulla Nöjesplats
  • mån
    05
    aug
    2019
    sön
    11
    aug
    2019

    TENNIS - ITF-TURNERING HERRAR

    Ystad Tennisklubb intill Ystad Saltsjöbad
  • ons
    07
    aug
    2019

    LÖPNING - ÖSTERLEN GREEN RUN

    Tomelilla Golfklubb
  • tor
    08
    aug
    2019

    GOLF - Michelsens Bil AB

    09:00Tomelilla Golfklubb
  • fre
    09
    aug
    2019
    sön
    11
    aug
    2019

    TENNIS - SM I PARATENNIS

    Ystad Tennisklubb intill Ystad Saltsjöbad
  • fre
    09
    aug
    2019
    sön
    11
    aug
    2019

    FOTBOLL - TEMA SPORTIA CUP UNGDOMAR

    Sandskogens IP Ystad
  • lör
    10
    aug
    2019

    FOTBOLL DAMER - Hammenhögs IF - Eskilsminne IF

    12:00Hammondavallen
  • lör
    10
    aug
    2019

    FOTBOLL - Tomelilla IF - Malmö City FC

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    10
    aug
    2019

    FOTBOLL - Österlen FF - IFK Hässleholm

    16:00Skillinge IP
  • sön
    11
    aug
    2019

    GOLF - ICA Kvantums Flaggtävling

    08:30Tomelilla Golfklubb
  • tis
    13
    aug
    2019

    FOTBOLL - Lunnarps BK - Rydsgårds AIF

    18:45Kämpavallen
  • ons
    14
    aug
    2019

    FOTBOLL - Janstorps AIF - Näsby IF

    19:00Kämpavallen
  • lör
    17
    aug
    2019

    TRIATHLON - SANKT OLOF MINITRIATHLON

    Sankt Olof

    .

  • lör
    17
    aug
    2019

    FOTBOLL - IFK Simrishamn - IFK Osby

    14:00Korsavads IP
  • lör
    17
    aug
    2019

    FOTBOLL - Tomelilla IF - FBK Balkan

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    24
    aug
    2019

    FOTBOLL - Janstorps AIF - Fjälkinge IF

    13:00Kämpavallen
  • lör
    24
    aug
    2019

    FOTBOLL DAMER - Hammenhögs IF - Ifö Bromölla

    13:00Hammondavallen
  • lör
    24
    aug
    2019

    FOTBOLL - Lunnarps BK - Sjöbo IF

    14:00Lunnarps IP
  • lör
    24
    aug
    2019

    FOTBOLL - Österlen FF - Räppe GOIF

    15:00Skillinge IP
  • lör
    31
    aug
    2019

    LÖPNING - STAFETTMARAN SIMRISHAMN/YSTAD

    Start i Ystad och mål i Simrishamn
  • lör
    31
    aug
    2019

    FOTBOLL - IFK Simrishamn - Janstorps AIF

    14:00Korsavads IP
  • lör
    31
    aug
    2019

    FOTBOLL - Tomelilla IF - GIF Nike

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    07
    sep
    2019

    FOTBOLL - Österlen FF - Nosaby IF

    14:00Skillinge IP
  • sön
    08
    sep
    2019

    FOTBOLL - Janstorps AIF - Hörby FF

    13:00Kämpavallen
  • sön
    08
    sep
    2019

    FOTBOLL DAMER - Hammenhögs IF - Dösjöbro IF

    14:00Hammondavallen
  • sön
    08
    sep
    2019

    FOTBOLL - Lunnarps BK - IFK Simrishamn

    17:00Lunnarps IP
  • lör
    14
    sep
    2019

    FOTBOLL - Tomelilla IF - IF Limhamn Bunkeflo

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    14
    sep
    2019

    FOTBOLL DAMER - Hammenhögs IF - Karlskrona FF

    15:00Hammondavallen
  • sön
    15
    sep
    2019

    FOTBOLL - IFK Simrishamn - Vanneberga IF

    14:00Korsavads IP
  • lör
    21
    sep
    2019

    FOTBOLL - Janstorps AIF - Hjärsås/Värestorps IF

    14:00Kämpavallen
  • lör
    21
    sep
    2019

    FOTBOLL - Österlen FF - Dalstorps IF

    15:00Skillinge IP
  • lör
    21
    sep
    2019

    FOTBOLL - Lunnarps BK - IFK Osby

    15:00Lunnarps IP
  • lör
    28
    sep
    2019

    MOTOR - FOLKRACE HÖSTRACET

    Svampabanan i Tomelilla
  • lör
    28
    sep
    2019

    FOTBOLL - IFK Simrishamn - Näsby IF

    13:00Korsavads IP
  • lör
    28
    sep
    2019

    FOTBOLL - Tomelilla IF - Södra Sandby IF

    14:00Tomelilla IP
  • lör
    28
    sep
    2019

    FOTBOLL - Österlen FF - Nässjö FF

    15:00Skillinge IP
  • sön
    29
    sep
    2019

    FOTBOLL DAMER - Hammenhögs IF - Böljan Falkenberg

    14:00Hammondavallen
  • lör
    12
    okt
    2019

    FOTBOLL - Österlen FF - FK Karlskrona

    14:00Skillinge IP
  • fre
    18
    okt
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN - YSTAD IF VS HK VARBERG

    19:30Ystad Arena
  • tor
    31
    okt
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - ÖNNEREDS HK

    19:00Ystad Arena
  • lör
    02
    Nov
    2019

    GOLF SLAGTÄVLING "HÄRS & TVÄRS"

    Tomelilla Golfklubb
  • lör
    02
    Nov
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - REDBERGSLIDS IK

    16:00Ystad Arena
  • sön
    03
    Nov
    2019

    GOLF ÖSTERLEN LYSER

    10:00Österlens Golfklubb
  • sön
    03
    Nov
    2019

    BASKET DIV 2 YSTAD - LOBAS

    17:00Bollen
  • tis
    05
    Nov
    2019
    fre
    08
    Nov
    2019

    TENNIS YSTAD INDOORS VINTERTOUR 2019

    Sparbanken Syd Stadion Ystad
  • ons
    06
    Nov
    2019

    GOLF TRIVSELGOLF HERRAR 2019

    09:30Ystad Golfklubb
  • ons
    06
    Nov
    2019

    GOLF DAMGOLF LILLA VIK

    09:30Österlens Golfklubb
  • ons
    06
    Nov
    2019

    GOLF HERRGOLF LILLA VIK

    09:30Österlens Golfklubb
  • fre
    08
    Nov
    2019

    BROTTNING ELITSERIEN MarsiPan - HBK/BERGANIA

    19:00Svartehallen
  • fre
    08
    Nov
    2019

    HANDBOLL DIV 3 YSTADPÅGARNA - STAVSTEN

    19:00Ystad Arena A1
  • lör
    09
    Nov
    2019

    GOLF GÅSATÄVLING - "PRÄSTANÄSAN"

    10:00Ystad Golfklubb
  • lör
    09
    Nov
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - LUGI HF

    16:00Ystad Arena
  • sön
    10
    Nov
    2019

    VOLLEYBOLL DIV 2 DAM YSTAD - SVEDALA C

    14:00Norreportshallen
  • sön
    10
    Nov
    2019

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - VINSLÖV

    15:00Ystad Arena
  • sön
    10
    Nov
    2019

    HANDBOLL DAM DIV 3 YSTADS IF U - NÄSBY

    15:00Ystad Arena
  • tis
    12
    Nov
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - IK SÄVEHOF

    19:00Ystad Arena
  • ons
    13
    Nov
    2019

    GOLF TRIVSELGOLF HERRAR 2019

    09:30Ystad Golfklubb
  • tor
    14
    Nov
    2019

    INNEBANDY DIV 4 FC CIMRISHAMN - SKURUPS IBK H4

    20:00Jonebergshallen
  • fre
    15
    Nov
    2019

    BORDTENNIS DIV 4 TOMELILLA AIS A - SJÖBO BTK

    19:15Sporthallen Tomelilla
  • lör
    16
    Nov
    2019

    RADIOSTYRD BILSPORT INDOOR BUGGY MASTERS 1

    Tomelilla Motorklubb
  • lör
    16
    Nov
    2019

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - TEAM YSTAD

    11:00Simrishamns bowlinghall
  • lör
    16
    Nov
    2019

    BORDTENNIS DIV 4 IF ALE C-TOMELILLA AIS A

    11:00Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    16
    Nov
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - YSTADS IF HF

    15:00Ystad Arena
  • ons
    20
    Nov
    2019

    GOLF TRIVSELGOLF HERRAR 2019

    09:30Ystad Golfklubb
  • fre
    22
    Nov
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - IF HALLBY HK

    19:30Ystad Arena
  • lör
    23
    Nov
    2019

    FOOTGOLF - VM-KVAL

    Tomelilla Golfklubb
  • lör
    23
    Nov
    2019
    sön
    24
    Nov
    2019

    RIDSPORT TÄVLING DRESSYR PONNY OCH RIDHÄST

    Bollerups kör och ridklubb
  • lör
    23
    Nov
    2019

    INNEBANDY DIV 4 FC CIMRISHAMN - IBK GENARP

    13:00Jonebergshallen
  • lör
    23
    Nov
    2019

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - IFK ÖREBRO

    15:00Ystad Arena
  • sön
    24
    Nov
    2019

    HANDBOLL DAM DIV 3 YSTADS IF U - DALHEM

    12:30Ystad Arena
  • sön
    24
    Nov
    2019

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - DROTT HALMSTAD

    15:00Ystad Arena
  • sön
    24
    Nov
    2019

    BASKET DIV 2 YSTAD - TRELLEBORG

    15:00Bollen
  • ons
    27
    Nov
    2019

    GOLF TRIVSELGOLF HERRAR 2019

    09:30Ystad Golfklubb
  • tor
    28
    Nov
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - OV HELSINGBORG HK

    19:00Ystad Arena
  • fre
    29
    Nov
    2019

    HANDBOLL DIV 3 YSTADPÅGARNA - HÖÖR H 65

    19:00Ystad Arena B
  • lör
    30
    Nov
    2019

    BORDTENNIS LILLA TOMELILLASPELEN

    Kastanjeskolans sporthall Tomelilla
  • lör
    30
    Nov
    2019
    sön
    01
    Dec
    2019

    GYMNASTIK JSM

    Ystad Arena
  • lör
    30
    Nov
    2019

    GOLF JULKLAPPEN

    10:00Ystad Golfklubb
  • lör
    30
    Nov
    2019

    VOLLEYBOLL DIV 2 DAM YSTAD - LUND B

    14:30Norreportshallen
  • sön
    01
    Dec
    2019

    BOWLING DIV 2 TEAM YSTAD - HAMMAREN

    09:00O'Learys Ystad
  • sön
    01
    Dec
    2019

    BOWLING DIV 3 TEAM YSTAD F - TRAMO

    10:40O'Learys
  • sön
    01
    Dec
    2019

    BOWLING DIV 2 CIMBRIA - HAMMAREN

    12:40Simrishamns bowlinghall
  • sön
    01
    Dec
    2019

    BASKET DIV 2 YSTAD - SRBIJA

    17:00Bollen
  • ons
    04
    Dec
    2019

    GOLF TRIVSELGOLF HERRAR 2019

    09:30Ystad Golfklubb
  • tor
    05
    Dec
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - ALINGSÅS HK

    19:00Ystad Arena
  • fre
    06
    Dec
    2019

    BROTTNING ELITSERIEN MarsiPan - ORE

    19:00
  • fre
    06
    Dec
    2019

    BORDTENNIS DIV 4 TOMELILLA AIS A - SKURUPS BTK A

    19:15Sporthallen Tomelilla
  • fre
    06
    Dec
    2019

    HANDBOLL DIV 4 TOMELILLA - IFK MALMÖ

    19:30Tomelilla Sporthall
  • lör
    07
    Dec
    2019

    BORDTENNIS DIV 4 IF ALE C - MALMÖ IF D

    11:00Idrottsvillan Kåseberga
  • lör
    07
    Dec
    2019

    HANDBOLL DAM DIV 3 YSTADS IF U - LUND LEJONEN

    13:00Ystad Arena
  • lör
    07
    Dec
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - IFK SKÖVDE HK

    16:00Ystad Arena
  • sön
    08
    Dec
    2019

    BORDTENNIS DIV 6 IF ALE D - TOMELILLA AIS C

    11:00Idrottsvillan Kåseberga
  • sön
    08
    Dec
    2019

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - IFK KRISTIANSTAD

    12:30Ystad Arena
  • sön
    08
    Dec
    2019

    BORDTENNIS DIV 6 IF ALE D - VERUMS GOIF

    13:30Idrottsvillan Kåseberga
  • sön
    08
    Dec
    2019

    BORDTENNIS DIV 6 FIFH MALMÖ B - TOMELILLA AIS C

    13:30Idrottsvillan Kåseberga
  • sön
    08
    Dec
    2019

    INNEBANDY DIV 4 FC CIMRISHAMN - MALMHAUG IBF H4

    14:00Jonebergshallen
  • sön
    08
    Dec
    2019

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - IFK KARLSKRONA

    15:00Ystad Arena
  • ons
    11
    Dec
    2019

    GOLF TRIVSELGOLF HERRAR 2019 - HÖSTAVSLUTNING

    09:30Ystad Golfklubb
  • tor
    12
    Dec
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - ESKILSTUNA GUIF IF

    19:00Ystad Arena
  • fre
    13
    Dec
    2019

    HANDBOLL DIV 3 YSTADPÅGARNA - SUND

    19:00Ystad Arena A1
  • lör
    14
    Dec
    2019

    GOLF GLÖGGOLFEN

    10:00Österlens Golfklubb
  • lör
    14
    Dec
    2019

    VOLLEYBOLL DIV 2 DAM YSTAD - VINDRARP

    14:30Västervånghallen
  • lör
    14
    Dec
    2019

    HANDBOLL DIV 1 YSTADS IF U - HK S-HOF

    15:00Ystad Arena
  • ons
    18
    Dec
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - IK SÄVEHOF

    19:00Ystad Arena
  • fre
    20
    Dec
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN YSTADS IF HF - IFK KRISTIANSTAD

    19:30Ystad Arena
  • sön
    22
    Dec
    2019

    HANDBOLL DAM DIV 1 YSTAD IF - ÖNNEREDITERNA

    14:00Ystad Arena
  • tis
    24
    Dec
    2019

    FOTBOLL - Borrby IF:s oldboys - Bajen Fans Österlen

    10:30Borrby sporthall
  • tis
    24
    Dec
    2019

    JULAFTON VID NACKA SKOGLUNDS STATY

    11:30Borrby IF:s klubbhus på Borrby IP
  • tor
    26
    Dec
    2019

    GOLF ANNANDAGSGOLF 9 HÅL

    Tomelilla Golfklubb
  • fre
    27
    Dec
    2019

    HANDBOLL HANDBOLLSLIGAN IFK YSTAD HK - ÖNNEREDS HK

    19:00Ystad Arena
  • lör
    28
    Dec
    2019

    RADIOSTYRD BILSPORT MELLANDAGSRACE

    Tomelilla Motorklubb
  • mån
    30
    Dec
    2019

    FUTSAL - KAMRATCUPEN 2020 GRUPPSPEL

    Korsavadshallen Simrishamn
  • tis
    31
    Dec
    2019

    LÖPNING - NYÅRSLOPPET

    10:00Sandskogen i Ystad