Matchdagar och tider kan ändras, kontrollera med arrangören.

  • ons
    04
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - IFÖ BROMÖLLA IF

    19:00Hammondavallen
  • fre
    06
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 IFK YSTAD FK - BORRBY IF

    19:00Sandskogens IP B-plan
  • lör
    07
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 RÖRUMS SK - WOLLSJÖ AIF

    13:00Åvallen, Rörum A-plan
  • lör
    07
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 2 SPJUTSTORPS IF - STAFFANSTORPS IF

    14:00Bäckavallen A-plan
  • lör
    07
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - RYDSGÅRDS AIF

    14:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    07
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

    14:00Korsavads IC A-plan
  • lör
    07
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 6 SÖVESTADS IF - KÖPINGEBRO IF

    15:00Sövestads IP A-plan
  • tor
    12
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 5 BORRBY IF - BRÖSARPS IF

    19:00Borresvall A-plan
  • fre
    13
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - YSTADS IF FF

    18:45Lunnarps IP, A-plan
  • fre
    13
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - TOMELILLA IF

    19:00Kvarnvallen A-plan
  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 4 GÄRSNÄS AIS - WOLLSJÖ AIF

    14:00Gärsvalla IP A-plan
  • lör
    14
    aug
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - HITTARPS IF

    14:00Hammondavallen
  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

    14:00Gärsvalla IP
  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - ÖJA FF

    14:00Tomelilla IP A-plan
  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - SANKT OLOFS IF

    14:00Sandskogens IP
  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV IFK SIMRISHAMN - LUNNARPS BK

    14:00Korsavads IC A-plan
  • lör
    21
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - VÄNERSBORGS IF

    16:00Skillinge IP
  • lör
    28
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - VANNEBERGA IF

    14:00Lunnarps IP A-plan
  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - YSTADS IF FF

    13:00Björkvallen, Öja A-plan
  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - IFK SIMRISHAMN

    14:00Kvarnvallen A-plan
  • sön
    29
    aug
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - GLIMÅKRA IF

    14:00Tomelilla IP A-plan
  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - LUNNARPS BK

    14:00Gärsvalla IP
  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - TOMELILLA IF

    14:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - ÖJA FF

    14:00Korsavads IC A-plan
  • lör
    04
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - FC LINKÖPING CITY

    16:00Skillinge IP
  • lör
    11
    sep
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - ESKILSMINNE IF

    14:00Hammondavallen
  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - DALBY GIF

    13:00Lunnarps IP A-plan
  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - VANNEBERGA IF

    13:00Björkvallen, Öja A-plan
  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - GÄRSNÄS AIS

    14:00Kvarnvallen A-plan
  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - GLIMÅKRA IF

    14:00Sandskogens IP A-plan
  • sön
    12
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - IFK SIMRISHAMN

    16:00Tomelilla IP A-plan
  • lör
    18
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - ÖJA FF

    14:00Gärsvalla IP
  • lör
    18
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - YSTADS IF FF

    14:00Korsavads IC A-plan
  • lör
    18
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - SKÖVDE AIK

    16:00Skillinge IP
  • lör
    25
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - OSKARSHAMNS AIK

    16:00Skillinge IP
  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - DALBY GIF

    13:00Björkvallen, Öja A-plan
  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

    14:00Kvarnvallen A-plan
  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - GÄRSNÄS AIS

    14:00Tomelilla IP A-plan
  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - VANNEBERGA IF

    14:00Sandskogens IP A-plan
  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - GLIMÅKRA IF

    14:00Korsavads IC A-plan
  • sön
    26
    sep
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - RYDSGÅRDS AIF

    16:30Lunnarps IP A-plan
  • lör
    02
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - YSTADS IF FF

    13:00Gärsvalla IP A-plan
  • lör
    09
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - DALBY GIF

    14:00Gärsvalla IP A-plan
  • lör
    09
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - SANKT OLOFS IF

    14:00Tomelilla IP A-plan
  • lör
    09
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - LUNNARPS BK

    14:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    09
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - RYDSGÅRDS AIF

    14:00Korsavads IC A-plan
  • lör
    09
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - LUNDS BK

    16:00Skillinge IP
  • lör
    16
    okt
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - EMMAMBODA IS

    14:00Hammondavallen
  • lör
    16
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - IFK SIMRISHAMN

    14:00Lunnarps IP A-plan
  • lör
    16
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - YSTADS IF FF

    14:00Kvarnvallen A-plan
  • lör
    16
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - TOMELILLA IF

    14:00Björkvallen, Öja A-plan
  • lör
    23
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - RYDSGÅRDS AIF

    14:00Gärsvalla IP A-plan
  • lör
    23
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - SANKT OLOFS IF

    14:00Korsavads IC A-plan
  • lör
    23
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - ÅTVIDABERGS FF

    15:00Skillinge IP
  • sön
    24
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - ÖJA FF

    14:00Sandskogens IP A-plan
  • fre
    29
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - VANNEBERGA IF

    19:00Kvarnvallen A-plan
  • lör
    30
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - GÄRSNÄS AIS

    14:00Lunnarps IP A-plan
  • lör
    30
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - IFK SIMRISHAMN

    14:00Björkvallen, Öja A-plan
  • lör
    30
    okt
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - YSTADS IF FF

    14:00Tomelilla IP A-plan
  • sön
    31
    okt
    2021

    FOTBOLL DAM DIV 1 HAMMENHÖGS IF - FC ROSENGÅRD 1917

    14:00Hammondavallen
  • lör
    06
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - LINDOME GIF

    14:00Skillinge IP
  • lör
    06
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 1 ÖSTERLEN FF - LINDOME GIF

    14:00Skillinge IP
  • lör
    06
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - DALBY GIF

    14:00Kvarnvallen A-plan
  • lör
    06
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - GÄRSNÄS AIS

    14:00Björkvallen, Öja A-plan
  • lör
    06
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - VANNEBERGA IF

    14:00Tomelilla IP A-plan
  • lör
    06
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - IFK SIMRISHAMN

    14:00Sandskogens IP A-plan
  • sön
    07
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

    14:00Lunnarps IP A-plan
  • lör
    13
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 TOMELILLA IF - RYDSGÅRDS AIF

    14:00Tomelilla IP A-plan
  • lör
    13
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 YSTADS IF FF - HJÄRSÅS/VÄRESTORPS IF

    14:00Sandskogens IP A-plan
  • lör
    13
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 IFK SIMRISHAMN - DALBY GIF

    14:00Korsavads IC A-plan
  • sön
    14
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 ÖJA FF - LUNNARPS BK

    13:00Björkvallen, Öja A-plan
  • sön
    14
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 SANKT OLOFS IF - GLIMÅKRA IF

    14:00Kvarnvallen A-plan
  • lör
    20
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 GÄRSNÄS AIS - IFK SIMRISHAMN

    13:00Gärsvalla IP A-plan
  • lör
    20
    Nov
    2021

    FOTBOLL DIV 4 LUNNARPS BK - SANKT OLOFS IF

    13:00Lunnarps IP A-plan